Add Link

Doprava a přeprava

Catalog » Auto - moto » Doprava a přeprava

Subcategory:

Česká republika

 1. odskodneni-evco.cz

  Odškodnění po autonehodách

  Details

  Evropské Centrum Odškodného, EvCO, je prostředníkem mezi pojišťovnou a vámi - klienty. Většina poškozených se spokojí s částkou, kterou dostanouod pojišťovny? Víte proč?Většina poškozených při dopravní nehodě totiž neví, že mají nárok načástky mnohem…

  www.odskodneni-evco.cz - Brno - město

 2. taxislovakia.com

  Taxi Bratislava

  Details (Osobní doprava, Taxislužby)

  Luxusní taxi služba, pronájem limuzín s řidičem, vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob limuzínami na Slovensku a zemích EU. Posláním naší společnosti je bezpečná a spolehlivá přeprava našich klientů dle jejich požadavek.

  www.taxislovakia.com

 3. zemina-ornice-nad.cz

  NAD Končice s.r.o. - autodoprava, zemina

  Details

  Předmětem podnikání firmy NAD Končice s.r.o. je prodej zeminy, ornice, substrátu a hlíny. Dále nákladní autodoprava, přeprava sypkých nákladů, paletovaného zboží, nadměrných nákladů, zemní práce, půjčování stavebních strojů.

  www.zemina-ornice-nad.cz

 4. rybisar.cz

  Aleš Rybišár

  Details (Autodoprava, Nákladní silniční přeprava - expresní)

  Firma Aleš Rybišár se zabývá silniční motorovou dopravou nákladní vnitrostátní i mezinárodní. Provozovanou vozidly do a nad 3, 5 tuny. Přepravy provádíme 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Neváhejte a kontaktujte nás.

  www.rybisar.cz - Havlíčkův Brod

 5. gxsolutions.cz

  GPS Monitoring vozidel - GX SOLUTIONS a.s.

  Details (Informační služby a zpracování dat, Komunikace a sítě)

  Monitorovací systém od GX SOLUTIONS - komplexní řešení pro sledování vozidel, monitoring zaměstnanců a strojů, měření paliva, sledování spotřeby PHM on-line. Komunikační řešení s množstvím výhod. Více než GPS monitoring aut a techniky.

  www.gxsolutions.cz - Praha 10

 6. autopujcovna-milan.cz

  Autopůjčovna Praha

  Details

  Autopůjčovna Praha. Autpůjčovna Praha 9 - Milan Meliš nabízí vozy Škoda, Mazda a Ford. Možnost zapůjčení minibusu 8+1. Neomezené kilometry, půjčovné 333,- / den.

  www.autopujcovna-milan.cz

 7. skoupelny.cz

  S-Koupelny - internetový obchod na koupelny.

  Details (Osobní doprava, Ostatní pozemní doprava, Reklamní předměty)

  Specializovaný internetový e-shop se zaměřením na koupelny nabízí: koupelnový nábytek,koupelnové doplňky,sprchové kouty a boxy,vany, sprchy,sprchové zástěny,vaničky,vodovodní baterie,umyvadla, zrcadla,osvětlení,topení,ventilátor,sanitární materiál

  www.skoupelny.cz

 8. pujcsidodavku.cz

  Půjčovna dodávek Praha, autodoprava

  Details (Pronájem užitkových vozidel)

  Pronájem dodávky Ford transit JUMBO, cena za půjčení vozu je od 999,-Kč/den bez DPH. Motor 2,4 TDCI, ABS, ESP, nákladový prostor 14,1m3, 6 EU palet, Stačí řidičský průkaz B. Autodoprava Ford transit Jumbo již od 10,- kč/km bez DPH. Po Praze + 350,-kč za…

  www.pujcsidodavku.cz

 9. dalnicni-znamky.com

  Dálniční známky

  Details (Auta a motorová vozidla, Motorizmus)

  Přehled dálníčních známek a poplatků za průjezd placených dálnic jak v České Republice tak i v ostatních státech v Evropě.

  www.dalnicni-znamky.com

Links 31 - 39 of total 39