Add Link

Penziony

Catalog » Cestovní ruch » Ubytování » Ubytování v ČR » Penziony

Česká republika

 1. penzion-admiral.cz

  Ubytování Třeboň – penzion Admirál

  Details

  Nové ubytování v Třeboni v penzionu Admirál se nachází v centru nové Třeboně. Nabízíme ubytování v Třeboni pro rodiny, cyklisty, lázeňské hosty. Stylové ubytování ve vybavených pokojích a apartmánech, parkování u penzionu, půjčení kol, holí Nordic Walking…

  www.penzion-admiral.cz - Jindřichův Hradec

 2. ubytovanilenka.cz

  Ubytování Třeboň – Lenka Henyšová

  Details (Ubytování, Ubytování v ČR)

  Ubytování v Třeboni v soukromí se nachází v rodinném domku, v klidné části města. V blízkosti lázně Aurora, restaurace, cyklostezky. Nově zařízené ubytování s kuchyňskou a vlastní soc. zařízením. Úschova kol, parkování u domku. WiFi připojení.

  www.ubytovanilenka.cz - Jindřichův Hradec

 3. dovolenabeskydy.cz

  Penzion Libuše a Bohuš

  Details

  Penzion Libuše a Bohuš poskytuje ubytování nedaleko centra města Frenštátu v „srdci“ Beskyd na Valašsku s výhledem na horu Radhošť. Apartmány mají samostatné WC a koupelnu, i ložnice se samostatnými lůžky, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňí

  www.dovolenabeskydy.cz - Nový Jičín

 4. vratislavskydum.cz

  Ubytování Třeboň - Vratislavský dům

  Details (Apartmány, Ubytování v ČR)

  Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v Třeboni v penzionu se snídaní, ve 3 komfortně vybavených pokojích s příslušenstvím (lednice, TV a WiFi na pokojích, úchova kol). Penzion se nachází na Třeboňském náměstí, součástí objektu je restaurace.

  www.vratislavskydum.cz - Jindřichův Hradec

 5. pension-hollmann.cz

  Pension Hollmann, Harrachov, dovolená s dětmi

  Details

  Pension Hollmann, ubytování Harrachov nabízí komfortní ubytování, dovolená s dětmi v nádherné přírodě, pro vyznavače aktivního odpočinku. Penzion je v blízkosti Skiareálu Harrachov, u sedačkové lanovky na Čertovu horu, naproti sjezdovce Rýžoviště.

  www.pension-hollmann.cz - Semily

 6. incognitolove.cz

  INCOGNITO LOVE - milenecký azyl

  Details (Ubytování v ČR, Ubytovny a hostely)

  je pro ty kteří hledají azyl pro milence či hodinový hotel. Absolutní diskrétnost pro vaší zábavu a erotické hrátky. Milenecký azyl nabízí možnost uzavřených akcí a oslav. VIP pokoje mají whirpool vířivou vanu. Milenecké soukromí a celý milenecký azyl je…

  www.incognitolove.cz - Praha 4

 7. penzion-hacienda.cz

  Penzion Třeboň - Hacienda

  Details

  Ubytování v Třeboni se snídaní v penzionu Hacienda u rybníka Svět, v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. a TV. K dispozici je vybavená kuchyňka. Parkování v objektu, úschova kol, ideální pro cyklistiku, turistiku i odpočinek.

  www.penzion-hacienda.cz - Jindřichův Hradec

 8. trebonsko-penzion.cz

  Ubytování Třeboň – Lenka Burešová

  Details

  Ubytování v Třeboni v apartmánech, situované jako byt, plně vybavené (koupelna, WC, kuchyň, jídelna, dva pokoje). Parkování zdarma, úschova kol. Připraveny pobytové balíčky – relaxace, wellness, rekondice (cvičení VacuShape, Fatmagic, cvičící stoly).

  www.trebonsko-penzion.cz - Jindřichův Hradec

 9. penzion-holicky.cz

  Penzion Na Holičkách Třeboň

  Details

  Penzion Na Holičkách nabízí levné ubytování v soukromí, v klidné části Třeboně pro rodiny s dětmi, cyklisty a turisty. Okolí penzion obklopuje velká zahrada, možnost parkování v uzavřené zahradě. Posezení v pergole a zahradním altánu.

  www.penzion-holicky.cz - Jindřichův Hradec

 10. penzionkatusa.cz

  Penzion Kaťuša, Ramzová - Jeseníky

  Details

  Levné ubytování v Penzionu Kaťuša v obci Ramzová. Lyžování, turistika, cykloturistika v Jeseníkách. V penzionu jsou dvou, tří, čtyřlůžkové pokoje a pětilůžkové studio se sociálním zařízením, TV.

  www.penzionkatusa.cz - Praha 8

Links 11 - 20 of total 47