Add Link

Penziony

Catalog » Cestovní ruch » Ubytování » Ubytování v ČR » Penziony

Česká republika

 1. penzion-prelat.cz

  Penzion Prelát - Český Krumlov

  Details

  Penzion Prelát je nově zrekonstruovaný historický dům nad řekou Vltavou v klidné části města jen kousek od historického centra, kam lze dojít pětiminutovou příjemnou procházkou kolem řeky.

  www.penzion-prelat.cz - Český Krumlov

 2. penzionudrakatrebon.cz

  Ubytování U Draka Třeboň

  Details

  Nabízíme ubytování v Třeboni ve 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. K dispozici společná kuchyň, zahrada s dětským koutkem, Wi-Fi internet. V těsné blízkosti les, cyklostezky a in-line dráha. Ubytování je vhodné pro cyklisty i rodiny.

  www.penzionudrakatrebon.cz - Jindřichův Hradec

 3. apartman-trebon.cz

  Levné ubytování Třeboň – apartmán Stanley

  Details (Apartmány)

  Nabídka levného ubytování v Třeboni a rodinném apartmánu. 2lůžkový a 3 lůžkový pokoj, nadstandardně vybavená kuchyně, koupelna s vanou a pračkou. Možnost i delších pobytů v průběhu celého roku. Ubytování v Třeboni v průběhu lázeňských pobytů.

  www.apartman-trebon.cz - Jindřichův Hradec

 4. pensionlipno.cz

  Ubytování Lipno, Pension Stará Škola

  Details

  Nabízíme ubytování u jezera Lipno ve slunných pokojích s výhledem na jezero s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu.

  www.pensionlipno.cz - Český Krumlov

 5. trebonpenzion.cz

  Penzion U Polenů Třeboň

  Details

  Nabízíme vám ubytování v Třeboni ve 4lůžkových apartmánech, s možností vlastního vaření, vlastním WC, zahradou a parkováním. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi a cyklisty. Okolí penzionu je ideální pro cykloturistiku, houbaření či pěší turistiku.

  www.trebonpenzion.cz - Jindřichův Hradec

 6. ubytovani.ssrv.cz

  Levné ubytování v Třeboni

  Details

  Nabízíme levné ubytování v Třeboni v domovech mládeže SSRV. Ubytování v pokojích pro 2 až 6 osob, společné i vlastní sociální zařízení, s možností vaření. Široká nabídka sportovních aktivit – zapůjčení sportovního vybavení, kol, hřiště.

  www.ubytovani.ssrv.cz - Jindřichův Hradec

 7. ubytovani-trebonsko.cz

  Penzion Oáza Třeboňsko

  Details

  Nabídka ubytování v Třeboni v penzionu Oáza, kde se budete cítit opravdu jako v oáze. Ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích, mezonetových apartmánech pro rodiny s dětmi. Víkendové pobyty, masáže, bazén, kosmetik. ošetření nebo tzv. milenecký azyl.

  www.ubytovani-trebonsko.cz - Jindřichův Hradec

 8. penzion-kvacek.cz

  Penzion Kváček- ubytování Třeboň

  Details

  Nabídka ubytování ve dvou samostatných apartmánech v Třeboni na Kopečku. Každý apartmán obsahuje: dva dvoulůžkové pokoje s televizí, vybavenou kuchyňku, koupelnu a WC, WIFI. Bezplatné parkování a úschovna kol, možnost posezení u grilování.

  www.penzion-kvacek.cz - Jindřichův Hradec

 9. penzion-jasmin.cz

  Penzion Jasmín Liberec

  Details

  Ubytování v centru Liberce, dvoulůžkové pokoje, bufetová snídaně, wifi, 2 x PC, uzavřené parkoviště, zahrada. Jen 5 minut chůze od centra a MHD a Aquaparku Babylon. ZOO, botanická zahrada. Lyžování v dosahu MHD, cykloturistika v Jizerských horách s…

  www.penzion-jasmin.cz - Liberec

 10. penzionmajatrebonsko.cz

  Penzion Mája Třeboňsko

  Details

  Nabídka ubytování na Třeboňsku ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. a WC. K dispozici je prostorná kuchyň, společenská místnost, zahrada s bazénem, krb, úschova kol a parkování u domu. Ubytování nedaleko Třeboně je vhodné pro rodiny s dětmi.

  www.penzionmajatrebonsko.cz - Jindřichův Hradec

Links 21 - 30 of total 47