Add Link

Penziony

Catalog » Cestovní ruch » Ubytování » Ubytování v ČR » Penziony

Česká republika » Liberecký kraj

 1. pension-hollmann.cz

  Pension Hollmann, Harrachov, dovolená s dětmi

  Details

  Pension Hollmann, ubytování Harrachov nabízí komfortní ubytování, dovolená s dětmi v nádherné přírodě, pro vyznavače aktivního odpočinku. Penzion je v blízkosti Skiareálu Harrachov, u sedačkové lanovky na Čertovu horu, naproti sjezdovce Rýžoviště.

  www.pension-hollmann.cz - Semily

 2. penzion-jasmin.cz

  Penzion Jasmín Liberec

  Details

  Ubytování v centru Liberce, dvoulůžkové pokoje, bufetová snídaně, wifi, 2 x PC, uzavřené parkoviště, zahrada. Jen 5 minut chůze od centra a MHD a Aquaparku Babylon. ZOO, botanická zahrada. Lyžování v dosahu MHD, cykloturistika v Jizerských horách s…

  www.penzion-jasmin.cz - Liberec

 3. machovojezero-rsima.cz

  Dovolená Máchovo jezero

  Details (Hotely, Rekreační zařízení a školící střediska)

  Letní dovolená ve Starých Splavech u Máchova jezera. Levné ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a WC. Možnost ubytování v chatkách se zastřešenou verandou. Romantická okolní krajina s několika písečnými plážemi. Polopenze a WiFi internet.

  www.machovojezero-rsima.cz - Česká Lípa

 4. pensionfenix.cz

  Pension & Hotel Fénix **** - Ubytování Liberec

  Details

  Moderní pension Fénix v Liberci nabízí kvalitní ubytování v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, wifi internetem a dalšími službami. Hotelové služby za cenu pensionu. Fénix má pro své hosty vždy něco navíc!

  www.pensionfenix.cz - Liberec

 5. medovil.cz

  Pension Medovil

  Details

  Rodinný pension Medovil nabízí ubytování v klidné části Liberce. Moderně zařízené pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi internetem. Vlastní parkoviště, prostorná zahrada a individuální přístup.

  www.medovil.cz - Liberec

Links 1 - 5 of total 5

 • 1