Add Link

Dům, byt a zahrada

Catalog » Dům, byt a zahrada

Subcategories:

Česká republika » Pardubický kraj » Pardubice

 1. jezirka-zdevis.cz

  Zahradní jezírka

  Details (Zahrada)

  Specializujeme se na realizaci, stavbu okrasných, koupacích a chovných jezírek. Zhotovíme jezírka na klíč. Nezapomínáme ani na výsadbu vodních rostlin, které jezírko oživí. Jezírka jsou využitelná celoročně, na zimu se nevypouští.

  www.jezirka-zdevis.cz

 2. palubky-podlahovky.cz

  KVH hranoly

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  Dodáváme KHH hranoly. Jedná se o konstrukční hoblovaný hranol. KVH hranol je možné vyrábět prostřednictvím silných spojů jednotlivých dílčích kusů v délce do 13 metrů. U KVH hranolu je proto používána pouze metoda klínového spoje.

  www.palubky-podlahovky.cz

 3. kuchynskelinky.cz

  Levné kuchyňské linky

  Details (Kuchyňský nábytek)

  Nabízíme levné kuchyňské linky. Levné kuchyňské linky, to jsou kuchyně pro méně náročného zákazníka. Levné kuchyňské linky jsou sestavené ze sektorových dílů. Levné kuchyňské linky neznamená nekvalitní kuchyňské linky!

  www.kuchynskelinky.cz

 4. idpoint.cz

  Jídelní sety

  Details (Kuchyňský nábytek, Ložnice, postele a matrace, Skříně a úložné prostory)

  Designová studia IDPOINT vhodně kombinují jídelní stoly a židle stejného typu a moření dřeva. Nabzíme jídelní sety made in Italy. jídelní sestavy či jídelní sety sestavujeme dle individuálního přání zákazníka.

  www.idpoint.cz

 5. energy-domy.cz

  Stavba pasivních domů

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  Nabízíme stavbu pasivních domů, energeticky úsporných i nízkoenergetických domů. Projektujeme pasivní typové domy rozdělené do kategorií patrové rodinné domy a přízemní bungalovy.

  www.energy-domy.cz

 6. grily-shop.cz

  Grily Weber

  Details (Zahradní krby, grily a příslušenství)

  Nabízíme grily Weber plynové, grily Weber na dřevěné uhlí, grily Weber elektrické a veškeré příslušenství Weber. Doprava všech grilů a příslušenství nad 2000 Kč ZDARMA.

  www.grily-shop.cz

 7. krby-krbova-kamna.eu

  Krby, krbová kamna

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu)

  Dodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky. Zabýváme se prodejem a realizací kvalitních krbů a krbových kamen s vysokou účinností spalování a dlouhou životností.

  www.krby-krbova-kamna.eu

 8. chytredomy.cz

  Chytré domy, inteligentní elektroinstalace

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu)

  Projekce, montáž, realizace a servis domů s inteligentní elektroinstalací. Kamerové systémy, zabezpečení EZS, počítačové sítě, televizní rozvody, docházkové a rezervační systémy, řešení pro rezervace.

  www.chytredomy.cz

 9. elektro-hodr.cz

  Plynové kotle, elektrokotle

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu)

  Nabízíme Vám plynové kotle, elektrokotle, snímače teploty, servopohony, tepelná čerpadla, elektroventily, manometry a teploměry. Dále nabízíme poradenství, projekci, montáž a servis v oboru.

  www.elektro-hodr.cz

 10. propuls.cz

  Solární kolektory, solární systémy

  Details (Stavba)

  Výroba, prodej a montáž: solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla. Dodávky ucelených solárních systémů pro ohřev TV, pro vytápění bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů energie.

  www.propuls.cz

Links 1 - 10 of total 15