Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. lendr-clean.cz

  Čištění koberců a mytí oken Praha

  Details

  Nabízíme údržbu a kompletní full-service pro úklid bytových domů a kanceláří se zajištěním veškerých úklidových pracích jako je čištění koberců a mytí oken. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidové práce domů, bytů, nebo komerčních objektů, včetně…

  www.lendr-clean.cz - Praha 9

 2. m-klima.cz

  Tepelná čerpadla a klimatizace

  Details (Bytové doplňky)

  U nás můžete sehnat tepelná čerpadla především značek Toshiba a Daikin. Tepelná čerpadla dodáváme především vzduch - voda. Zaměřujeme se také na klimatizace do bytu, pro malé a velké firmy. Nabízíme značky jako LG nebo Toshiba.

  www.m-klima.cz - Praha - západ

 3. strnistekarel.webmium.com

  Správa budov

  Details

  Myji okna výlohy uklízím domy kanceláře Provádím drobnou údržbu Starám se o zahradu zelen a okolí Vyklízím ohlídám a podobně Zvládnu i celé správcoství Tel 602846336 vyhledy@seznam.cz http://strnistekarel.webmium.com/home…

  www.strnistekarel.webmium.com - Praha 6

 4. vyber-podlahy.eu

  Výběr nové podlahy do bytu či domu

  Details (Bytové doplňky, Stavba)

  Nevíte si rady jakou podlahu koupit? Poradíme vám jaké klady a zápory mají jendotlivé druhy podlah. Můžete vybírat mezi plovoucími korkovými, dřevěnými či pvc podlahami. Jistě vyberete tu správnou podlahu.

  www.vyber-podlahy.eu - Uherské Hradiště

 5. vyskove-prace-hradec.cz

  Výškové práce Hradec Králové

  Details

  Nabízíme Vám služby nátěrů střech, opravy komínů, úpravy fasád, opravy střešních lávek, čištění a opravy světlíků, vše v oblasti Hradce Králové a okolní regiony. V našem oboru máme bohatou praxi a zkušenosti.

  www.vyskove-prace-hradec.cz - Hradec Králové

 6. db-jimky.cz

  Betonové jímky, žumpy, septiky, retenční nádrže - db Betonové jímky s.r.o.

  Details (Stavba, Zahrada)

  Betonové jímky nebo také jinak žumpy jsou vhodné k instalaci k rodinným domům v místech, kde není kanalizace. Septiky přečišťují odpadní vodu. Retenční nádrže a nádrže na dešťovou vodu jsou používány pro nakládání s dešťovými vodami. Prefabrikované sklepy…

  www.db-jimky.cz - Žďár nad Sázavou

 7. nejlevnejsipodlahy.cz

  Levné podlahové krytiny

  Details (Nábytek, Stavebnictví)

  V našem internetovém obchodě nabízíme podlahy za skvělé ceny od prověřených výrobců. Nabízíme široký sortiment kvalitních podlahových materiálů - plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, přírodní podlahy, pvc podlahy, vinylové podlahy, linoleum…

  www.nejlevnejsipodlahy.cz - Zlín

 8. podlahygerflor.cz

  Podlahy Gerflor

  Details (Stavba, Stavebnictví)

  Plánujete rekonstrukci bytu nebo rodinného domku? Taková kompletní rekonstrukce se zajisté neobejde bez výměny podlahových krytin. Poradíme vám jakou podlahu do bytu či domu vybrat vybrat.

  www.podlahygerflor.cz - Zlín

 9. podlahaplovouci.eu

  Podlaha plovoucí

  Details (Stavba)

  Provádíte rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlíte o nové plovoucí podlaze? Na našich stránkách naleznete výhody i nevýhody těchto plovoucích podlaht včetně fotografií plovoucí podlahové krytiny.

  www.podlahaplovouci.eu - Zlín

 10. podlahy-berger.cz

  Berger a Partners - laminátové podlahy

  Details

  Dodáváme kvalitní laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy a dýhované podlahy světových značek. Podlahy dodáme v různých rozměrech, a mnoha vzorech. Dodávané laminátové podlahy uspokojí svou kvalitou i nejnáročnější zákazníky.

  www.podlahy-berger.cz - Praha 9

Links 11 - 20 of total 78