Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. zahradadvorak.cz

  Zahradnické služby Dvořák

  Details (Zahrada)

  Poskytujeme zahradnické služby. Provádíme realizace a údržbu zeleně. Nabízíme komplexní péči o okrasné, ovocné dřeviny, letničkové a trvalkové záhony.

  www.zahradadvorak.cz - Plzeň - jih

 2. suche-stavby.cz

  Sádrokarton Brno - Miroslav Doležal

  Details

  Firma Miroslav Doležal nabízí montáž střešních oken, sádrokarton, elektroinstalace, tepelné izolace, fasády, montáže podlah a další služby suchých staveb.

  www.suche-stavby.cz - Brno - město

 3. asting.cz

  Nízkoenergetické domy, pasivní domy

  Details

  Nízkoenergetické, pasivní domy - úsporné, ekonomické, ekologické domy na klíč. Pro stavbu pasivního nízkoenergetického domu dodáme materiál MED MEDMAX, MaX plus. Poradíme jak začít, z čeho stavět dům nízkoenergetický.

  www.asting.cz - Chrudim

 4. plastova-okna-online.eu

  Plastová okna

  Details

  Plastové okno má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Použití oken je vhodné pro úspory tepla i pasivní rodinné domy.Zateplení rodinných domů jde lépe s kvalitními plastovými okny. Pořiďte si plastová okna a ušetříte finance za teplo.

  www.plastova-okna-online.eu - Brno - město

 5. sedacky.com

  Sedacie súpravy

  Details

  Výroba čalúneného nábytku na mieru. Sedačky, sedacie súpravy, stoličky, kreslá, pohovky, čalúnené postele, čalúnené steny, boxy na sedenie, ... Zariaďovanie iteriérov - hotely, kaviarne, penzióny, bary, kluby, reštaurácie, ...

  www.sedacky.com - Ostrava

 6. plastove-okno.biz

  Plastová okna

  Details

  Plastové okno má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Použití oken je vhodné pro úspory tepla i pasivní rodinné domy.Plastová okna vyrobená z kvalitních plastových profilů mají dlouhou životnost a ušetří pro Váš dům velmi mnoho tepla. Kvalitní plastová…

  www.plastove-okno.biz - Brno - město

 7. plastwood-okna.cz

  Plastová a dřevěná okna Olomouc - Plastwood s.r.o.

  Details

  Plastová okna Olomouc, Dřevěná okna Olomouc. Vyrábíme a dodáváme plastová okna a vchodové dveře (moderní šestikomorová i sedmikomorová) a dřevěná euro okna a vchodové, balkónové i interiérové dveře.

  www.plastwood-okna.cz - Olomouc

 8. interierservisgroup.cz

  Žaluziie

  Details

  Žaluzie a další stínící technika za velmi atraktivní ceny, naše služby nabízíme v Praze a okolí od zaměření po realizaci. Žaluzie horizontální, vertikální, venkovní, sítě proti hmyzu, rolety atd. rychle-levně-kvalitně

  www.interierservisgroup.cz - Praha 4

 9. porteinteriery.cz

  Výroba nábytku Zlín

  Details

  "Ať už potřebujete vybavit velký hotel, komplex kanceláří nebo jen vlastní byt, jste u nás na správné adrese. Ve spolupráci s našimi subdodavateli zajišťujeme dodávku a montáž veškerých součástí interiéru, ať už se jedná o dodávku a montáž nábytku z…

  www.porteinteriery.cz - Zlín

 10. aaa-hodinovy-manzel.cz

  AAA hodinový manžel - Praha

  Details

  Hodinový manžel Vám zajistí kompletní práce a služby v domácnosti, na chalupách, v kancelářích či zahradě. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti. Působiště: Praha, Mělník, Roudnice n/L, Kralupy, Neratovice, Litoměřice.

  www.aaa-hodinovy-manzel.cz - Mělník

Links 41 - 50 of total 78