Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. oploceni-apleg.cz

  Oplocení, stavba plotů, ploty

  Details

  Oplocení na klíč, odborná stavba plotů. Ke všem stavbám vám poskytneme konzultaci a vybereme to správné řešení. V nabídce máme velké množství typů pletiva, sloupků a dalšího materiálu pro stavbu plotů.

  www.oploceni-apleg.cz - Blansko

 2. plastove-okno.info

  Plastová okna

  Details

  Plastová okna vyrobená z kvalitních plastových profilů mají dlouhou životnost a ušetří pro Váš dům velmi mnoho tepla. Plastová okna s osmi komorovým profilem vhodným pro zateplení, rodinné domy nebo dřevostavby.

  www.plastove-okno.info

 3. e-ploty.com

  Ploty na klíč E-ploty

  Details

  Ploty na klíč E-ploty. Oplocení všeho druhu na klíč. Dodáme ploty podle Vašeho přání. Nabízíme ploty, pletivo, oplocení, sloupky, brány i zemní vruty Krinner.

  www.e-ploty.com - Blansko

 4. zaluzievbrne.cz

  ŽALUZIE BRNO

  Details (Bytové doplňky)

  Montáž a prodej žaluzií všech typů, vnitřních i venkovních rolet, japonských stěn, shrnovacích dveří, sítí proti hmyzu, okenních doplňků Velux a dalších bytových a okenních doplňků. Opravujeme žaluzie a montujeme garnýže, poličky, nábytkové díly atd...

  www.zaluzievbrne.cz - Brno - město

 5. zahradaprome.cz

  Jan Zdražil - návrhy a realizace zahrad

  Details

  Provádíme zahradnickou činnost, návrhy a realizace zahrad, údržbu, parkové úpravy, péče o parky a veřejnou zeleň. Připravíme návrhy, vybereme dřeviny, rostliny, založíme trávník, speciální hnojiva.

  www.zahradaprome.cz

 6. ab-intex.cz

  AB-INTEX, s.r.o. interiér a exteriér domu

  Details

  AB-INTEX, s.r.o. „u nás s.r.o. znamená snadno, rychle, odpovědně“. V našem týmu jsou zastoupena řemesla: tesař, klempíř, pokrývač, truhlář, podlahář, zedník, sklenář, malíř a natěrač.

  www.ab-intex.cz

 7. manzelnahodku.cz

  hodinový manžel brno

  Details

  Hodinový manžel Brno - manuální práce ve vašem bytě, domě, kanceláři, zahradě. zednické práce, instalatérské práce, zahradní práce, montážnické práce. Pozáruční servis eurooken, výroba stolařských výrobků.

  www.manzelnahodku.cz

 8. vrata-a-brany.cz

  Garážová vrata a brány

  Details

  Vyrábíme garážová vrata, sekční, rolovací garážová vrata, výklopná, křídlová a skládací vrata. Dále vjezdové brány posuvné samonosné a křídlové brány. Dodáváme rolovací mříže, zábrany vjezdu, PVC pruhové závěsy.

  www.vrata-a-brany.cz

 9. turkott.cz

  Turkott.cz – plynové kotle, podlahové vytápění

  Details (Voda, plyn a topení)

  Prodej, montáž, servis plynových kotlů, revize domovních plynoměrů, revize plynu, montáž plynových přípojek a plynoměrů. Prodej, montáž podlahové topení spol. Rehau. Prodej materiálu voda, plyn, topení.

  www.turkott.cz

 10. cistime.info

  Čištění koberců, aut, sedaček a čalounění

  Details (Úklid, údržba a čištění)

  Čištění po celé Moravě. Vyčištění koberců, automobilů, autobusů, sedaček a čalounění včetně kůže, ale i grilů, digestoří, mastnot a grafity. Impregnace kamene.

  www.cistime.info

Links 61 - 70 of total 78