Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. plastova-okna-online.cz

  Plastová okna

  Details

  Plastová okna jsou vhodná pro rekonstrukce a moderní rodinné domy. Jsou součástí kompletního zateplení včetně úsporných oken pro nízkoenergetické domy. Kvalitní plastová okna lze využít pro šetření tepla a energie, výměna starých oken za plastová ušetří…

  www.plastova-okna-online.cz

 2. abplast.cz

  ABPLAST, s.r.o. - bazény, čov

  Details (Mobilní domy)

  Vyrábíme plastové i laminátové bazény, zastřešení bazénů, čov - čistírny odpadních vod, jímky, septiky, plastové nádoby na zakázku.

  www.abplast.cz

 3. tepelna-cerpadla-topeni.cz

  Tepelná čerpadla

  Details

  Tepelná čerpadla jsou výhodná pro rodinné a nízkoenergetické domy. Šetří náklady na vytápění domů, ohřev teplé vody pro domácnost i bazény. Dají se použít i jako efektní klimatizace.

  www.tepelna-cerpadla-topeni.cz

 4. krby-bef.cz

  BeF Home, s.r.o. KRBY BEF

  Details

  Vyrábíme a prodáváme krby na klíč, celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby, krbové stavebnice. Dále nabízíme litinové grily, teplovodní výměníky. Na základě vašich požadavků vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

  www.krby-bef.cz

 5. instalaterske-prace.kvalitne.cz

  Instalatérství Stavba Praha

  Details (Odborné a řemeslné práce a služby, Stavebnictví)

  Váš instalatér pro Prahu a okolí, provádíme instalatérské práce - čištění odpadů opravy vodovodů, výměny bojlerů, rekonstrukce bytových jader, opravy WC ...

  www.instalaterske-prace.kvalitne.cz - Praha 3

 6. zarizenydomov.cz

  Zařízený domov

  Details

  Stránky Zařízený domov se věnují bydlení, zařizování Vašich domovů a vůbec vším, co s bydlením souvisí. Budete zde nacházet zprávy a články ze světa bydlení, potřebné informace o zařízení bytů, rodinných domů.

  www.zarizenydomov.cz

 7. drevostavbymontovane.cz

  Levné montované dřevostavby

  Details (Stavba, Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  Nabízíme levné montované dřevostavby s cenou již do jednoho milionu korun s možností stavby na klíč.Montované domy jsou levné, kvalitní, ekologické a mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti.

  www.drevostavbymontovane.cz

 8. instalace-pospisil.cz

  Instalace Pospíšil

  Details

  Jsme firma zabývající se komplexními službami ve vytápění, zdravoinstalace, plynoinstalace a alternativními zdroji energie ohřevu od TUV po výrobu elektrické energie. Více na našich www stránkách!

  www.instalace-pospisil.cz

Links 71 - 78 of total 78