Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika » Středočeský kraj

 1. vykopove-zemni-prace.cz

  Zemní a výkopové práce Mělník

  Details

  Specializujeme se na všechny druhy zemních a výkopových prací. Zajistíme autodopravu materiálu, odvozu suti a likvidace odpadu. Provedeme terénní úpravy zahrad i zakládání staveb dle přání zákazníka. Disponujeme kvalitní technikou.

  www.vykopove-zemni-prace.cz - Mělník

 2. m-klima.cz

  Tepelná čerpadla a klimatizace

  Details (Bytové doplňky)

  U nás můžete sehnat tepelná čerpadla především značek Toshiba a Daikin. Tepelná čerpadla dodáváme především vzduch - voda. Zaměřujeme se také na klimatizace do bytu, pro malé a velké firmy. Nabízíme značky jako LG nebo Toshiba.

  www.m-klima.cz - Praha - západ

 3. instalace-elektro.cz

  Jan Mates - ELEKTRIKÁŘ

  Details

  Provádíme instalace elektrických rozvodů a podlahového topení, zapojení spotřebičů, montáž svítidel, osazení nových jističů, zásuvek a vypínačů.

  www.instalace-elektro.cz - Praha - západ

 4. sapelicentrum.cz

  Dveře Sapeli, zárubně Sapeli, prodej

  Details

  Certifikovaný prodejce nabízí dveře Sapeli, zárubně Sapeli. Vypracování cenové nabídky, zaměření a montáž. Tým profesionálních truhlářů si dokáže poradit i s dodatečnými úpravami dveří na míru. Dveře Sapeli, zárubně Sapeli.

  www.sapelicentrum.cz - Praha - východ

 5. dvere-schody.cz

  Martin Ptáčník - renovace dveří, zárubní a schodišť

  Details

  Profesionální renovace dveří, zárubní a schodišť. Jsou Vaše dveře nebo schody staré, ošklivé, či poškozené? Nabízíme rychlé a čisté řešení, snadnou údržbu, vysokou životnost a barvostálost, žádné bourání.

  www.dvere-schody.cz - Mělník

 6. aaa-hodinovy-manzel.cz

  AAA hodinový manžel - Praha

  Details

  Hodinový manžel Vám zajistí kompletní práce a služby v domácnosti, na chalupách, v kancelářích či zahradě. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti. Působiště: Praha, Mělník, Roudnice n/L, Kralupy, Neratovice, Litoměřice.

  www.aaa-hodinovy-manzel.cz - Mělník

 7. barevnazahrada.cz

  Zahradnické služby

  Details

  Návrhy zahrad, realizace zahrad, závlahové systémy, údržba zahrad, péče o hroby. Poskytujeme komplexní služby v zahradní architektuře od projektu až po samotnou realizaci zahrady. Zajišťujeme terenní úpravy, usazování kamenů, drobné dokončovací stavby,…

  www.barevnazahrada.cz - Praha - východ

 8. design-style.cz

  Design Style s.r.o.

  Details (Realitní kanceláře, Rodinné domy)

  Společnost pod sebe soustředí veškeré projektové a stavební činnosti. Hlavní snahou této firmy je dodávat kvalitní a designersky čistá řešení. Soustředíme pod sebe jak stavební, tak umělecké profese.

  www.design-style.cz - Nymburk

Links 1 - 8 of total 8

 • 1