Add Link

Stavba, výstavba a rekonstrukce

Catalog » Dům, byt a zahrada » Stavba » Stavba, výstavba a rekonstrukce

Česká republika

 1. mktopeni.cz

  Podlahové vytápění

  Details

  Podlahové topení se stalo v posledních letech trendem po celé České republice. Naše firma MK topení navrhuje projekty na podlahové vytápění, instaluje podlahové topení a provádí závěrečnou topnou zkoušku. Kalkulace zdarma. 15 let záruka.

  www.mktopeni.cz - Přerov

 2. drevenemozaiky.cz

  Průmyslová mozaika

  Details (Prodej stavebnin, Rekonstrukce, sanace a asanace)

  Rekonstruujete byt, či rodinný dům? Tradiční plovoucí podlahy vás omrzely, chcete tedy vyzkoušet něco naprosto nového a originálního? Dřevěné průmyslové mozaiky na podlaze vás jistě zaujmou.

  www.drevenemozaiky.cz - Vsetín

 3. aztecaceramica.cz

  Koupelny, kuchyně - obklady, dlažby, mozaiky

  Details

  Kvalita ze Španělska to jsou obklady z keramiky Azteca. V nabídce najdete i kolekce z pravého štípaného kamene Azteca Nature. Kámen s krásnou kresbou a kvalitním provedením oživí Váš interiér. Pořídíte u nás i příslušenství, stavební chemii Mapei.

  www.aztecaceramica.cz - Praha 3

 4. energy-domy.cz

  Stavba pasivních domů

  Details

  Nabízíme stavbu pasivních domů, energeticky úsporných i nízkoenergetických domů. Projektujeme pasivní typové domy rozdělené do kategorií patrové rodinné domy a přízemní bungalovy.

  www.energy-domy.cz - Pardubice

 5. levna-pouzdra.cz

  Levná stavební pouzdra JAP

  Details

  Prodej levných stavebních pouzder výrobce JAP, stavební pouzdra Vám dodáme s dopravou zdarma až do domu. Informujte se na naší infolince, kde Vám rádi poradíme s výběrem. Naše firma se specializuje na prodej a montáž kvalitních dveřních pouzder JAP.

  www.levna-pouzdra.cz - Praha - východ

 6. stavebni-pouzdro.cz

  Stavební pouzdra JAP

  Details

  Informace a rady pro stavební pouzdra JAP, rozměry stavebních otvorů, typy stavebních pouzder a jejich rozdělení, pomoc s výběrem dveří a zárubní. Stavební pouzdra JAP rozvážíme po celé ČR zdarma. Stavební pouzdro JAP zabuduje i domácí kutil.

  www.stavebni-pouzdro.cz - Praha - východ

 7. p-mont.cz

  Posuvné brány, samomonosné Evžen Šlahora

  Details

  Vyrábíme a montujeme samomonosné, nesené posuvné brány, kované brány, kovové brány, ocelové brány, hliníkové brány, brány průmyslové, ploty a oplocení. Široký sortiment vzorů a provedení. Prvotřídně provedené povrchové úpravy. Servis, údržba.

  www.p-mont.cz - Uherské Hradiště

 8. pbkrovy.cz

  MAGICKÉ DŘEVO – Sibiřský cedr

  Details

  STAVBA ROUBENÝCH A MONTOVANÝCH DOMŮ - Rodinný dům za cenu panelákového bytu. Magické dřevo – Sibiřský cedr - stavby ze Sibiřského cedru. Výstavba roubených rodinných domů, srubů, rekreačních chat a cenově dostupných montovaných domů. Stavba a rekonstrukce…

  www.pbkrovy.cz - České Budějovice

 9. stavba-staviva.cz

  Stavba, stavebniny, staviva, stavební materiál

  Details (Stavba)

  Stavba, stavebniny, staviva, stavební materiál. Palubky, fasády, schody, sanita, dlažba, sádrokartony, OSB, tepelné izolace, cihly, tvárnice, zdící materiály. Komplexní sortiment stavba, stavebniny, staviva, stavební materiál.

  www.stavba-staviva.cz - Praha 4

 10. okal.cz

  Okal CZ s.r.o.

  Details (Byty a rodinné domy)

  OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

  www.okal.cz - Plzeň - jih

Links 11 - 20 of total 33