Add Link

Domácí potřeby a železářství

Catalog » Dům, byt a zahrada » Zařízení bytu a domu » Domácí potřeby a železářství

Česká republika

 1. vodomery.cz

  Opravy, ověřování a kalibrace měřidel

  Details

  Přes 50 let pro vás opravujeme vodoměry. Vodoměry a měřiče tepla opravujeme, ověřujeme a kalibrujeme. Vodoměry i měřiče tepla u nás také nakoupíte. Provádíme poradenství, projektovou a montážní činnost. Vodoměry a měřiče tepla.

  www.vodomery.cz - Rychnov nad Kněžnou

 2. nadobi.eu

  Nádobí

  Details

  Nádobí je souhrnné označení pro nádoby a nástroje, které slouží k přípravě nebo konzumaci jídel, nápojů a jiných potravin. V gastronomii rozlišujeme bílé a černé nádobí. Toto označení však dnes neznamená barvu porcelánu, skla, kovu nebo jiného materiálu,…

  www.nadobi.eu - Praha 3

 3. levne-domaci-pekarny.eu

  Domácí pekárny

  Details

  Domácí pekárna slouží k pohodlnému upečení chleba v pohodlí domova. Velká nevýhoda domácích pekáren je doba pečení chleba. Chléb z domácí pekárny se peče třeba i několik hodin a pokud ho chcete mít čerství k snídani, doporučujeme pečení chleba připravit…

  www.levne-domaci-pekarny.eu - Praha 3

 4. mikrovlnne-trouby.eu

  Mikrovlnné trouby

  Details

  Mikrovlnné trouby již v dnešní době patří mezi základní vybavení každé kuchyně. Jedná se o elektrický spotřebič, který slouží pro tepelnou úpravu pokrmů. První mikrovlnná trouba byla koncem 40. let 20. století vyrobena v USA. Díky své velikosti, která…

  www.mikrovlnne-trouby.eu - Praha 3

 5. dolce-gusto-krups.eu

  Nescafé Dolce Gusto

  Details

  Kávovar Nescafé Dolce Gusto je velice oblíbený hlavně v domácím prostředí. Pro přípravu nápojů v tomto kávovaru musíte kupovat tzv. kapsle, které seženete v každém lepším elektru. Nebojte se toho, že nenaleznete nápuj, který vám nebude chutnat.

  www.dolce-gusto-krups.eu - Kolín

 6. kuchynsky-robot.cz

  Kuchyňské spotřebiče

  Details (Ostatní informace, Vaření)

  Sháníte mixér, mlýnek na maso či hnětač těsta? Všechny tyto kuchyňské spotřebiče těch nejžádanějších značek naleznete v katalogu kuchyňských spotřebičů s názvem kuchyňský robot.cz.

  www.kuchynsky-robot.cz - Praha 7

 7. nabytek-levne.info

  Nábytek do každého bytu

  Details (Bytové doplňky, Nábytek)

  Hledáte levný nábytek pro obživení vašeho bytu? Nahlédněte na tento web a vyberte si levný nábytek přesně dle vašich představ.

  www.nabytek-levne.info

 8. gastrozona.cz

  GASTROZONA.cz - kuchyňské a řeznické nože, gastro náčiní

  Details

  GASTROZONA.cz - klasické a kované kuchyňské a řeznické nože z vysoce kvalitní nerezové oceli. Gastro náčiní, vařečky, obracečky, prkénka, potřeby pro pečení a cukráře. Maloobchod i velkoobchod. Obchodní zastoupení francouzské nožířské firmy Déglon.

  www.gastrozona.cz

 9. led-zarovky-usporne.cz

  Led žárovky, úsporné žárovky Montiss

  Details

  Led žárovky Montiss - úsporný a ekologicky šetrný zdroj světla. LED - Light Emmiting Diod (světlo vyzařující dioda) je nejpokročilejší technologie osvětlení.Led žárovky, úsporný a ekologicky šetrný zdroj světla pro osvětlení veřejných prostorů i…

  www.led-zarovky-usporne.cz

 10. domaci-pekarny.net

  Domácí pekárna

  Details (Elektrospotřebiče, Recepty)

  Hledáte vhodnou domácí pekárnu do vaši kuchyně a nevíte kterou si vybrat? Navštivte náš přehled na webu domaci-pekarny.net a vyberte si pekárnu přesně dle vašich představ.

  www.domaci-pekarny.net

Links 11 - 20 of total 22