Add Link

Koupelny

Catalog » Dům, byt a zahrada » Zařízení bytu a domu » Koupelny

Česká republika

 1. e-koupelny-inpo.cz

  E-koupelny-inpo.cz

  Details

  Specializujeme se na internetový prodej koupelnového vybavení. Nabízíme akrylátové vany, sprchové kouty, podlahové rošty, vodovodní baterie, umyvadla a WC keramiku. Dále prodáváme splachovací systémy, bidety, radiátory, ohřívače vody, zrcadla, galerky,…

  www.e-koupelny-inpo.cz - Praha 3

 2. provapo.cz

  Ing. Jiří Bareš - Provapo

  Details (Sanita a obkladový materiál)

  Prodej sanitárního vybavení. Vyrábíme a prodáváme ekologické chemické mobilní toalety a vnitřní i vnější kadibudky. Toalety mají splachovací a vyčerpávací systém.

  www.provapo.cz - Praha 3

 3. spahome.cz

  SPA Porcelanosagrupo.cz

  Details (Sanita a obkladový materiál, Stavba)

  Autorizovaná koupelnová studia specializované na luxusní koupelny. Kompletní sortiment prestižní zn. PORCELANOSA Grupo. Prodáváme vše vybavení pro koupelny, dlažby, obklady, sanitární keramika, baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, nábytek.

  www.spahome.cz - Praha 6

 4. koupelnyplzen.webnode.cz

  Internetový obchod - vybavení koupelen, bytů a domů

  Details

  Internetový obchod firmy Koupelny Plzeň s.r.o., zaměřený na vybavení koupelen, bytů a domů. Nabízíme Vám širokou nabídku koupelnových doplňků a setu, sprchových koutů, van, vaniček a dalšího příslušenstvi jak do koupelny tak do domácnosti.

  www.koupelnyplzen.webnode.cz - Plzeň - město

 5. kerama.cz

  Kerama s.r.o.

  Details

  Nabízíme komplexní služby v oblasti dodávky 3d návrhů, dodávky materiálů a také realizace interiérů, zejména se zaměřujeme na výstavbu a rekonstrukce koupelen. Naše studio dodává také dveře, podlahy nebo svítidla.

  www.kerama.cz - Třebíč

 6. live-design.cz

  Návrhy a realizace interiérů. Rekonstrukce interiérů.

  Details (Bytové doplňky, Nábytek)

  Bytový architekt. Návrhy a realizace interiérů. Bytový design. Navrhování interiérů podle Feng shui. Rekonstrukce domů a interiérů. Návrhy komerčních a významných prostor. Návrhy interiérů on-line (konzultace přes Skype, odladění návrhu přes mail).

  www.live-design.cz - Hradec Králové

 7. virivka-spa.cz

  Luxusní vířivé vany a spa HANSCRAFT

  Details

  Nabízíme luxusní vířivé vany a spa HANSCRAFT, s nízkými provozními náklady, vyrobené z kvalitních materiálů moderní technologií s nízkou pořizovací cenou. Vířivky a spa HANSCRAFT jsou vhodné do interiéru i exteriéru - jednoduchá instalace.

  www.virivka-spa.cz - Praha 10

 8. bidety-pridavne.cz

  Micro bidety - prodej bidetů

  Details

  Nabízíme přídavné micro bidety, které byly vyvinuty pro dokonalou hygienu při minimální investici s velmi jednoduchou instalací na každou toaletní mísu. V nabídce jsou 3 druhy bidetů, lišící se použitím vody. Objednávky on-line.

  www.bidety-pridavne.cz - Plzeň - město

 9. svitidla-bachman.cz

  Svítidla Bachman

  Details (Svítidla a osvětlení, Zahrada)

  Designová moderní svítidla všech kategorií: Závěsná svítidla, LED svítidla, Koupelnová svítidla, Venkovní svítidla, Stropní svítidla, Lampy, Stojatá svítidla, Nástěnná svítidla, Klasická svítidla. Originální design, kvalita a jedinečnost.

  www.svitidla-bachman.cz - Znojmo

 10. olszar.cz

  Truhlářství a Podlahářství Miroslav Olszar

  Details (Bytové doplňky, Nábytek)

  Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru, kuchyně, vestavěné skříně, obklady a plovoucí podlahy a schody. Jednotlivé zakázky realizujeme dle návrhů a požadavků zákazníka, odborně a ochotně poradíme a doporučíme nejvhodnější řešení. Zhotovíme…

  www.olszar.cz - Frýdek-Místek

Links 1 - 10 of total 21