Add Link

Dům, byt a zahrada

Catalog » Dům, byt a zahrada

Subcategories:

Česká republika » Zlínský kraj » Zlín

 1. ledmarket.cz

  LED technologie a osvětlení

  Details (Svítidla a osvětlení)

  LED market – prodejce LED technologie a osvětlení. Nabízíme k prodeji širokou řadu LED setů, LED pásků, LED žárovek, LED zdrojů, LED reflektorů a LED příslušenství. Naše LED technologie, to je moderní osvětlení s nízkou spotřebou energie.

  www.ledmarket.cz

 2. stavyma-reality.cz

  Prodej domů a bytů

  Details (Realitní kanceláře)

  Jsme středně velká stavební společnost STAVYMA spol. s r.o. a naše sídlo společnosti máme v Otrokovicích, ale působíme po celé české republice. Hlavní činností je prodej domů a bytu ve Zlínském kraji v okolí Otrokovic, Napajedla.

  www.stavyma-reality.cz

 3. eshoppodlah.cz

  Vinylové a dřevěné podlahy

  Details (Bydlení a zahrada, Stavba, Stavebnictví)

  Prodej podlahových krytin - vinylové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy či pvc krytiny a koberce. Vyberte i Vy tu správnou podlahy do bytu či dobu. Nabízíme i kompletní realizaci a pokládku podlahy.

  www.eshoppodlah.cz

 4. nejlevnejsipodlahy.cz

  Levné podlahové krytiny

  Details (Nábytek, Služby pro dům, byt a zahradu, Stavebnictví)

  V našem internetovém obchodě nabízíme podlahy za skvělé ceny od prověřených výrobců. Nabízíme široký sortiment kvalitních podlahových materiálů - plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, přírodní podlahy, pvc podlahy, vinylové podlahy, linoleum…

  www.nejlevnejsipodlahy.cz

 5. podlahygerflor.cz

  Podlahy Gerflor

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu, Stavba, Stavebnictví)

  Plánujete rekonstrukci bytu nebo rodinného domku? Taková kompletní rekonstrukce se zajisté neobejde bez výměny podlahových krytin. Poradíme vám jakou podlahu do bytu či domu vybrat vybrat.

  www.podlahygerflor.cz

 6. podlahaplovouci.eu

  Podlaha plovoucí

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu, Stavba)

  Provádíte rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlíte o nové plovoucí podlaze? Na našich stránkách naleznete výhody i nevýhody těchto plovoucích podlaht včetně fotografií plovoucí podlahové krytiny.

  www.podlahaplovouci.eu

 7. tesarskekovani.dodasvacina.cz

  Tesařské kování

  Details (Bydlení a zahrada, Stavební chemie, Stavební prvky)

  Výroba a prodej tesařského kování, drobného spojovacího materiálu, kotevních a upevňovacích prvků. Tesařské kování, kotevní patky, kotvící patky, kotevní pilíře, zemní vruty, spojovací materiál, chemická malta, chemická kotva, ocelová kotva, průvlaková…

  www.tesarskekovani.dodasvacina.cz

 8. lechuza-kvetinace.cz

  Samozavlažovací květináče Lechuza

  Details (Bydlení a zahrada, Zahradní technika)

  Samozavlažovací systém Lechuza zajistí prostřednictvím spodního zavlažování stálý přísun vláhy i živin rostlinám, čímž zajišťuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě.

  www.lechuza-kvetinace.cz

 9. porteinteriery.cz

  Výroba nábytku Zlín

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu)

  "Ať už potřebujete vybavit velký hotel, komplex kanceláří nebo jen vlastní byt, jste u nás na správné adrese. Ve spolupráci s našimi subdodavateli zajišťujeme dodávku a montáž veškerých součástí interiéru, ať už se jedná o dodávku a montáž nábytku z…

  www.porteinteriery.cz

 10. renomix.cz

  Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  Společnost Renomix provádí zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, revitalizace bytových domů, výměna oken, oprava balkónů a lodžií, pronájem lešení, tradiční řemesla, rákosové střechy, hliněné omítky.

  www.renomix.cz

Links 1 - 10 of total 11