Add Link

Komunikace a sítě

Catalog » Komunikace » Komunikace a sítě

Česká republika

 1. automaty-zdarma.hrej-ruletu.cz

  Automaty - zdarma

  Details (Internet, Osobní stránky)

  Stránka o výhrách na automatech v internetových kasínech. Návod online na registraci. Chtěli byste si zahrát i něco vyhrát? Neváhejte si vybrat jakoukoliv hru a zkuste vyhrát na automatech.

  www.automaty-zdarma.hrej-ruletu.cz - Praha 4

 2. zdarma-ruleta.cz

  Ruleta - zdarma návod

  Details (Hobby a volný čas, Internet)

  Stránka o výdělku na ruletě v internetových kasínech. S návodem na registraci. Chtěli byste nějaký přivýdělek? Je pro Vás 1000-2000 Kč/den dostatečným přivýdělkem? Neváhejte zkuste vyhrát na ruletě s návodem zdarma.

  www.zdarma-ruleta.cz - Praha 8

 3. cina-levne.cz

  Nákup levného zboži z Číny - cina-levne.cz

  Details

  Levný nákup z Číny. Levná elektronika. Mobilní příslušenství. Doplňky k Apple. USB vychytávky. Levné mobilní telefony. Obaly na tablety a notebooky. Levná elektronika přímo z Číny.

  www.cina-levne.cz - Zlín

 4. prihlaseni-badoo.eu

  badoo

  Details

  Sociání síť, která má umožnit lidem setkávání a sdílení zážitků. Oproti jiným socialním sítím je ale Badoo více zaměřeno nejen na oblast prohlubování a sbližování stávajicích přátel, ale víc se snaží o to umožnit nové navazování přátel. Badoo lze tedy do…

  www.prihlaseni-badoo.eu - Písek

 5. support-team.cz

  Support Team

  Details

  Support Team - Outsourcing IT služeb, Správa počítačových sítí, Poradenství a bezpečnost IT, Monitoring IT, Webhosting, správa sítí, servis počítačů, serverhosting, Virtualizace, Zabezpečení, Záloha dat

  www.support-team.cz - Mělník

 6. lepsi-reseni.cz

  Asociace za lepší ICT řešení

  Details

  Cílem Asociace za lepší ICT řešení je vytvořit profesionální platformu pro výměnu zkušeností uživatelů a zviditelnění řešení z oblasti informačních a telekomunikačních technologií, která jsou z technického i ekonomického hlediska skutečně přínosná.

  www.lepsi-reseni.cz - Praha 2

 7. Portal-Lore.717.cz

  Portal Lore

  Details (Počítačové a internetové služby, Správa počítačových sítí)

  Internetový projekt Portal Lore se zaměřením na online společnost a warez. Součástí Portal Lore jsou seriály online, hry zdarma ke stažení, katalog stránek a gaming portál.

  www.Portal-Lore.717.cz - Plzeň - město

 8. ihned.cekuj.net

  Sci-fi a Tajemno

  Details (Film a video, Film a video)

  Tajemno, sci-fi, paranormálno, světové kuriozity a zajímavosti na jednom místě. Novinky nejen ze světa filmového průmyslu. Nové technologie, herní retro a mnoho dalšího.

  www.ihned.cekuj.net - Olomouc

 9. gxsolutions.cz

  GPS Monitoring vozidel - GX SOLUTIONS a.s.

  Details (Doprava a přeprava, Informační služby a zpracování dat)

  Monitorovací systém od GX SOLUTIONS - komplexní řešení pro sledování vozidel, monitoring zaměstnanců a strojů, měření paliva, sledování spotřeby PHM on-line. Komunikační řešení s množstvím výhod. Více než GPS monitoring aut a techniky.

  www.gxsolutions.cz - Praha 10

 10. diskutnici.cz

  Diskutníci.cz

  Details

  Komunitní a klubová fóra - najdi si svou komunitu nebo založ úplně novou. Tematická fóra - filmy, seriály, hudba, sport, koníčky a mnoho dalších témat. Přijď na diskutnici.cz, najdi nové přátele a staň se členem oblíbené internetové komunity!

  www.diskutnici.cz

Links 21 - 30 of total 31