Add Link

Kultura a společnost

Catalog » Kultura a společnost

Subcategory:

Česká republika

 1. ovoce-kiwi.webnode.cz

  Minikiwi - pěstování u nás

  Details (Osobní stránky)

  Kiwi je tropické ovoce, přesto ho můžeme pěstovat v našich podmínkách. Minikiwi issai je speciální samosprašná a mrazuvzdorná dorůda minikiwi k pěstování u nás.

  www.ovoce-kiwi.webnode.cz - Zlín

 2. medunka.estranky.cz

  O pěstování meduňky lékařské

  Details (Osobní stránky)

  Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých. Bylinka a léčivka, její pěstování a využití. Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých. Bylinka a léčivka, její pěstování a…

  www.medunka.estranky.cz - Zlín

 3. o-bylinkach.webnode.cz

  Informace o bylinkách a jejich pěstování

  Details (Osobní stránky)

  Stránky o bylinkách a jejich využití v kuchyni, léčbě a při dekoraci zahrad. Bylinková zahradka je standartem, bez které žádná zahrada v dnešní době nemůže být. Bylinky zahradu provoní, jsou výborné na talíři a dají se velmi dobře využít jako podpora…

  www.o-bylinkach.webnode.cz - Zlín

 4. mesicek.estranky.cz

  Měsiček a jeho učinky

  Details (Osobní stránky)

  Stranky o měsíčku lekářské jeho pěstování využití v kuchyni. Měsíček neboli nechtík je považována takřka za magickou rostlinu. Zajímavosti o měsíčku. Nechtik.

  www.mesicek.estranky.cz - Zlín

 5. ryze-seta.webnode.cz

  Pěstování ryže u nás.

  Details (Osobní stránky)

  Oryza - Vše o rýži a jejím pěstování. Rýže seta - oryza - je jednoděložní rostliny v původem v asii a africe. Na naší stránce naleznete informace o pěstování ryže, o druzích rýže a dále zajímavosti o ryží a jejím pěstování.

  www.ryze-seta.webnode.cz - Zlín

 6. macesky.estranky.cz

  Maceska a její pěstování.

  Details (Osobní stránky)

  Informace o pěstování macešek a jejich dekorativním využití. Macešky jsou v Česku velmi rozšířenou dekorativní rostlinou. Objevili se u nás v 1é. Století, kvetou hlavně na Na naší stránce o maceškách naleznete informace o druzích macešek, výsevu a…

  www.macesky.estranky.cz - Zlín

 7. lilium.estranky.cz

  Stránečka o liliích a pěstování cibulovin

  Details (Osobní stránky)

  O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích.

  www.lilium.estranky.cz - Zlín

 8. moruse.webnode.cz

  Moruše její pěstování a konzumace.

  Details (Osobní stránky)

  Pěstování moruse. Moruše ze semínek. Využítí produktů z moruše. stranky o moruši a jejím pěstování a využití. Moruše má velmi chutné plody. Několik druhových variant a hodí se i pro pěstování v našich podmínkách.

  www.moruse.webnode.cz - Zlín

 9. ginkgo-biloba.estranky.cz

  Ginko biloba pěstování a využití.

  Details (Osobní stránky)

  Pěstování ginka a jeho využití při léčbě a zkrášlování zahrady. Ginkgo biloba je rostlina, která má široké využítí ve farmacii. Nejvíce se používa pro lepší prokrvení mozku a zlepšení kognitivních procesu bud při zvýšené zátěži nebo ve stáří. Ginkgo…

  www.ginkgo-biloba.estranky.cz - Zlín

 10. vseobambusech.estranky.cz

  Pěstování bambusu a péče o mrazuvzodrné bambusy

  Details (Osobní stránky)

  Stánka pro nadšence pěstování bambusu běžných i bambusů mrazuvzdorných. Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu.

  www.vseobambusech.estranky.cz - Zlín

Links 71 - 80 of total 195