Add Link

Kultura a společnost

Catalog » Kultura a společnost

Subcategory:

Česká republika

 1. lilium.estranky.cz

  Stránečka o liliích a pěstování cibulovin

  Details (Osobní stránky)

  O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích.

  www.lilium.estranky.cz - Zlín

 2. moruse.webnode.cz

  Moruše její pěstování a konzumace.

  Details (Osobní stránky)

  Pěstování moruse. Moruše ze semínek. Využítí produktů z moruše. stranky o moruši a jejím pěstování a využití. Moruše má velmi chutné plody. Několik druhových variant a hodí se i pro pěstování v našich podmínkách.

  www.moruse.webnode.cz - Zlín

 3. ginkgo-biloba.estranky.cz

  Ginko biloba pěstování a využití.

  Details (Osobní stránky)

  Pěstování ginka a jeho využití při léčbě a zkrášlování zahrady. Ginkgo biloba je rostlina, která má široké využítí ve farmacii. Nejvíce se používa pro lepší prokrvení mozku a zlepšení kognitivních procesu bud při zvýšené zátěži nebo ve stáří. Ginkgo…

  www.ginkgo-biloba.estranky.cz - Zlín

 4. vseobambusech.estranky.cz

  Pěstování bambusu a péče o mrazuvzodrné bambusy

  Details (Osobní stránky)

  Stánka pro nadšence pěstování bambusu běžných i bambusů mrazuvzdorných. Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu.

  www.vseobambusech.estranky.cz - Zlín

 5. aloevera-sukulent.webnode.cz

  Aloe Vera aloe pravá

  Details (Osobní stránky)

  Aloe vera neboli aloe pravá tradiční bylinka se zázračnými účinky. Aloe veru je takřka zázračná bylinka. Využití aloe vera je velmi široke a to jak v oblasti léčitelství, tak také v oblastech jako je potrevinářství a další. Aloe vera se přídava do…

  www.aloevera-sukulent.webnode.cz - Zlín

 6. myrta.webnode.cz

  Myrta - myrthus - pěstování a využití

  Details (Osobní stránky)

  Myrta je zelená keřovitá rostlina s využitím v kosmetice a lečitelství. Myrta je tradiční lečebná rostlina. Perfémy z myrty se vyráběli již v době bronzové. Myrta je pěstována pro svou vůni. V lečitelství pro její antibakteriální účinky.

  www.myrta.webnode.cz - Zlín

 7. rakytnik-resetlakovy.webnode.cz

  Pěstování rakytník a jeho využití pří léčbě

  Details (Osobní stránky)

  Informace o pěstování rakytníku a jeho využití při tereapii těla i ducha. Rakytník rešetlakévý - Hippophae rhamnoides bylina využívaná pro lečení celé řady obtíží. Zdravotní učínky jsou široké. Hlavní využité je u plicních a imunitních problemů.…

  www.rakytnik-resetlakovy.webnode.cz - Zlín

 8. zensen.estranky.cz

  Účinky a pěstování ženšenu

  Details (Osobní stránky)

  Má stránka o pěstování ženšenu ze semínek a přípravě čaju z ženšenu. Mé zkušenosti o pěstování ženšenu. Druzích ženšenu - ženšen korejský, ženšen pravý, gynostemma pentaphyllum. Historie užívání a pěstování. Učínky ženšenu a příprava léčebných lektvarů..

  www.zensen.estranky.cz - Zlín

 9. kotvicnik-zemni.webnode.cz

  Kotvičník zemní Tribulus terrestris

  Details (Osobní stránky)

  Kotvičník zemní označován latinsky jako tribulus terrestris je kvetoucí rostlina z rodiny Zygophyllales. Kotvičník je pěstován pro své povzbuzující účinky. Semínka jsou hrotovitě ostrá.

  www.kotvicnik-zemni.webnode.cz - Zlín

 10. rostlinne-klicky.webnode.cz

  Zdravé rostlinné klíčky

  Details (Osobní stránky)

  Rostlinné klíčky se získávají naklíčením chemicky neošetřených bio osiv. Klíčky obsahují velké množství vitaminů a prvků důležitých pro tělo.

  www.rostlinne-klicky.webnode.cz - Zlín

Links 81 - 90 of total 199