Add Link

Film a video

Catalog » Kultura a společnost » Film a video

 1. smallville-online.cz

  Smallville online

  Details

  Smallville je další zajímavý seriál z produkce americko-kanadských producentů. Pojednává o hrdinovi, který přilétne z jiné planety při dešti meteoritů... Zabije a změní život při tom spoustu lidí, ale zrodí nového hrdinu, Clarka.

  www.smallville-online.cz

 2. online-hvezdna-brana.cz

  Hvězdná brána online

  Details

  Seriál je pokračováním na úspěšný sci-fi film. Po zjištění Daniela Jacksona a objevení se lidstvo dovědělo, že lze cestovat i na jiné planety. Americká vláda proto vytvoří několik SG týmů, kteří mají ochránit zemi a vytvořit mimozemské vztahy.

  www.online-hvezdna-brana.cz

 3. online-hannah-montana.cz

  Hannah Montana online

  Details

  Populární americký seriál obsahuje pouze pár řad, přesto je jedním z nejoblíbenějších. Hlavní hridnkou je mladičká Miley Cyrus (zpěvačka) alias Hannah Montana, která žije dvojitý život.

  www.online-hannah-montana.cz

 4. serialfuturama.cz

  Futurama online

  Details

  Futurama je americký animovaný seriál z budoucnosti. Vznikl pod rukama autorů seriálu Simpsonovi, Matta Groeninga a Davida X. Cohena. Byl uveden na obrazovky amerických diváků již v roce 1999.

  www.serialfuturama.cz

 5. prison-break4.mysteria.cz

  Prison Break 4 - SK dabing

  Details (Internet, Internet)

  Free download Prison Break 4 SK dabing. Všetky časti Prison Break 4 zadarmo, klikni a stahuj. Najlepší web, kde nájdete prison break 4 v slovenskom znení rýchlo a zadarmo. Kliknite sem a presvedčte sa sami!

  www.prison-break4.mysteria.cz

 6. 3dvidea.cz

  3D videa – úžasný svět třetího rozměru

  Details

  Na serveru 3D videa se dozvíte novinky z oblasti 3D světa, jak natočit 3D video, technologii 3D videí. 3D videa nahlíží do budoucnosti zahraničního i českého 3D vysílání dostupného na 3D televizorech.

  www.3dvidea.cz

Links 31 - 36 of total 36