Add Link

Osobní stránky

Catalog » Kultura a společnost » Osobní stránky

Česká republika

 1. zensen.estranky.cz

  Účinky a pěstování ženšenu

  Details

  Má stránka o pěstování ženšenu ze semínek a přípravě čaju z ženšenu. Mé zkušenosti o pěstování ženšenu. Druzích ženšenu - ženšen korejský, ženšen pravý, gynostemma pentaphyllum. Historie užívání a pěstování. Učínky ženšenu a příprava léčebných lektvarů..

  www.zensen.estranky.cz - Zlín

 2. kotvicnik-zemni.webnode.cz

  Kotvičník zemní Tribulus terrestris

  Details

  Kotvičník zemní označován latinsky jako tribulus terrestris je kvetoucí rostlina z rodiny Zygophyllales. Kotvičník je pěstován pro své povzbuzující účinky. Semínka jsou hrotovitě ostrá.

  www.kotvicnik-zemni.webnode.cz - Zlín

 3. rostlinne-klicky.webnode.cz

  Zdravé rostlinné klíčky

  Details

  Rostlinné klíčky se získávají naklíčením chemicky neošetřených bio osiv. Klíčky obsahují velké množství vitaminů a prvků důležitých pro tělo.

  www.rostlinne-klicky.webnode.cz - Zlín

 4. orchidaceae.webnode.cz

  O pěstování okrasných orchidejí

  Details

  Orchideje neboli Vstavačovité (Orchideje, Orchidaceae Juss.) je čeleď jednoděložných rostlin z řádu chřestotvaré (Asparagales).. Některé starší taxonomické systémy ji řadí do řádu vstavačotvaré (Orchidales). Jejich název pochází z řeckého slova orchis,…

  www.orchidaceae.webnode.cz - Zlín

 5. chillipapricka.webnode.cz

  Chilli papričky - o pálivosti a pěstování

  Details

  Moje zkušenosti s pěstováním chilli papriček. O pěstování a následnému zpracování chilli papriček na mém blogu. Moje zkušenosti s pěstováním chilli papriček. O pěstování a následnému zpracování chilli papriček na mém blogu.

  www.chillipapricka.webnode.cz - Zlín

 6. drevokazne-houby.webnode.cz

  O pěstování dřevokazných hub - mycelia

  Details

  O pěstování dřevokazných hub na slámě i na dřevě. Mé zkušenostis pěstováním dřevokazných hub jako je hlíva ústřičná nebo shii take.

  www.drevokazne-houby.webnode.cz - Zlín

 7. cibuloviny.webnode.cz

  Jarní a podzimní cibuloviny - blog

  Details

  Jarní a podzimní cibuloviny patří k oblíbeným okrasným rostlinám. Blog o pěstování jarních a podzimních cibulovin. Mé zkušenosti s pěstováním jarních a podzimních cibulovin. Nejen o pěstování z cibulek ale také zajímavosti ze světa rostlinné říše najdete…

  www.cibuloviny.webnode.cz - Zlín

 8. nicotiana.webnode.cz

  Tabák - o pěstování tabáku

  Details

  O pěstování tabáku ze semen, fermentace a zpracování domácího tabáku. Mé zkušenosti s pěstováním tabáku u nás v našich podmínkách. Tabák (Nicotiana) je rod rostlin z čeledi lilkovité. Pochází z Ameriky. Tabák je ale také pojmenování pro známý produkt z…

  www.nicotiana.webnode.cz - Zlín

 9. steviasladka.webnode.cz

  Stévie sladká - sladké lístky

  Details

  Stévie (stevia rebaudiana) rostlina sladší než cukr. Až 300x sladší lístky jsou zdrojem sladké chuti bez kalorií. Proto se stévie hodí jak při dietách tak pro diabetiky.

  www.steviasladka.webnode.cz - Zlín

 10. papricka.webnode.cz

  Pěstování a zpracování papriky a chilli papriček

  Details

  Paprika ať už sladká nebo chilli papričky patří na jídelníček polovině světa. Právě ptozo vznikl tento blog o pěstování a zpracování rajčat, chutné zdravé zeleniny

  www.papricka.webnode.cz - Zlín

Links 41 - 50 of total 62