Add Link

Průmysl a zemědělství

Catalog » Průmysl a zemědělství

Subcategories:

Česká republika

 1. ingstuksa.cz

  Kompresory vzduchotechnika

  Details (Čerpadla a kompresory)

  Kompresory vzduchotechnika je nový internetový obchod s průmyslovou technikou v oblasti vzduchotechniky. E-shop se specializuje na kompresory, pístové, šroubové, potravinářské, bezolejové, rozvody vzduchu, pneumatické nářadí, pistolovou techniku a spousty…

  www.ingstuksa.cz - Beroun

 2. paletyonline.cz

  PaletyOnline

  Details (Dřevěné obaly a palety)

  Zajišťujeme komplexní online řešení paletového hospodářství. Na našich stránkách najdete seznamy prověřených firem a společností příbuzných oborů jako např. výkupce palet, prodejce palivového dřevo, výrobce řeziva, opravce a prodejce VZV a pneu.nářadí.

  www.paletyonline.cz - Praha - východ

 3. plosab.cz

  PLOSAB s.r.o. – odbahnění rybníků a řek

  Details (Stavební průmysl)

  Nabízíme komplexní servis při odbahňování rybníků. Strojní odvodnění sedimentu. Těžba průmyslových kališť, odbahnění rybníků. Zámečnické práce, strojní obrábění, obrážení drážek, svařování (železo, hliník, nerez), stříhání a ohýbání plechů.

  www.plosab.cz - Karviná

 4. prost.cz

  Světelná reklama, pylony, orientační systémy Prost

  Details (Technika a přístroje)

  Naší hlavní činností je výroba světelných reklam, nápisů, billboardů a pylonů všech velikostí, od náčrtů a představ zákazníka, po konečnou realizaci s montáží.

  www.prost.cz - Hradec Králové

 5. pmn-nerez.cz

  PMN - nerez

  Details (Gastronomické služby, Výroba nábytku)

  Zakázková výroba nerezového nábytku pro gastronomii. Zajišťujeme prodej, servis a montáž gastronomického zařízení v rámci celé ČR. Provádíme kompletní repase od kotlů po myčky, sporáky, konvektomaty a další gastro zařízení. Provozujeme gastro bazar.

  www.pmn-nerez.cz - Praha 10

 6. ekovy.cz

  tepelná čerpadla Podlahové topení | EKOVY

  Details (Dřevařské společnosti)

  Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla, podlahové topení, ohřev bazénu a regulaci filtrace, alternativní zdroje tepla, solární kolektory, kotle na pelety, krbové výměníky. Řízení mikroprocesorovou jednotkou s ekvitermní regulací.

  www.ekovy.cz - Praha 9

 7. zipsy.eu

  Detektory kovů -Zipsy

  Details (Navigační a zaměřovací technika)

  Detektory kovů Zipsy. Prodej detektorů kovů a lokátorů inženýrských sítí. Detektory úniku vody. Bezpečnostní detektory, detektorové vstupní brány. zProdej, půjčovna a bazar detektorů kovů v Ústí nad Labem. Internetový obchod i kamenná prodejna. Prodej…

  www.zipsy.eu - Ústí nad Labem

 8. tramontachrudim.cz

  Technologická doprava

  Details (Technika a přístroje)

  Technologická doprava. Nabízíme pásové, deskové, šnekové, dopravníky, válečkové tratě. Kvalita svářečských prací je zaručena proškoleným personálem a dozorována svářecím inženýrem.

  www.tramontachrudim.cz - Chrudim

 9. ipg.cz

  IPG s.r.o. Výroba plastů, plastových dílů

  Details (Lisovny plastů)

  Společnost IPG s.r.o. nabízí zpracování plastů, výrobu vstřikovacích forem a potisk plastů, vstřikování plastů, lisování plastických hmot, plastové výlisky a MIM technologii. Naše lisovna plastů nabízí technologii GIT.

  www.ipg.cz - Přerov

 10. levne-termopradlo.eu

  Termoprádlo

  Details (Spodní prádlo)

  Funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití funkčního prádla je ve všech sportovních…

  www.levne-termopradlo.eu - Praha 3

Links 71 - 80 of total 142