Add Link

Průmysl a zemědělství

Catalog » Průmysl a zemědělství

Subcategories:

Česká republika » Zlínský kraj » Zlín

 1. tryskani-lakovani-metalizace.cz

  Tryskací technika, prodej abraziva

  Details (Strojní zařízení pro služby a provozy)

  Eshop s prodejem tryskací techniky, prodej abraziva. Tým odborníků poradí při návrhu nové technologie, změn nebo úprav stávající technologie. Dlouhodobé vztahy se subdodavateli. Vyhodnocení opotřebení dílů ke včasné výměně.

  www.tryskani-lakovani-metalizace.cz

 2. aturncnc.com

  CNC soustružení a kovoobrábění

  Details (Spojovací a upevňovací materiál)

  CNC soustružení, kovoobrábění, válcování závitů a další služby Vám ve Zlíně poskytne společnost Aturn CNC, s.r.o. Soustružení, frézování, broušení, válcování závitů, kalení. Výroba přesných rotačních dílů na cnc soustruzích.

  www.aturncnc.com

 3. contimade.cz

  Kontejnery a stavební buňky

  Details (Stavební průmysl)

  Česká firma ContiMade se zabývá nejen výrobou, ale také prodejem mnoha různých druhů kontejnerů a stavebních buněk. U nás pořídíte nejen standardní či sanitární kontejnery, v naší nabídce jsou i atypické modely.

  www.contimade.cz

 4. e-drevoprodej.cz

  E-dřevoprodej - Radim Liška

  Details (Dřevěné stavební materiály a díly)

  Náš e-shop je součástí našich kamenných prodejen s dřevomateriály, kde si vybrané zboží můžete také osobně vyzvednout.Náš sortiment:Palubky obkladové, palubky podlahové, plotovky, plotové rýgle, terasy dřevěné, OSB desky, durélis desky, laky na dřevo,…

  www.e-drevoprodej.cz

 5. cz-auto.com

  Česká zbrojovka a.s., SBU Auto & Aero

  Details (Automobily a motocykly)

  Česká zbrojovka a.s. - SBU Automotive se specializuje na obrábění součástek pro automobilový průmysl, především na výrobu obráběných dílů užívaných v klimatizačních soustavách automobilů. Naše produktivní technologie je orientovaná na velkobjemovou výrobu…

  www.cz-auto.com

 6. pekarnauzurku.cz

  Pekárna u Žůrků, tradiční pekárna.

  Details (Pekárny a cukrárny)

  Pekárna u Žůrků je dynamicky se rozvíjející pekárna s mnohaletými zkušenosti co se týče výroby pekařských výrobků. Pečeme výhradně z přírodních produktů a snažíme se dodržovat staré, leč vyzkoušené postupy pečení.

  www.pekarnauzurku.cz

Links 1 - 6 of total 6

 • 1