Add Link

Gastronomické služby

Catalog » Služby » Gastronomické služby

Subcategories:

Česká republika

 1. vegamenu.cz

  Vegamenu Olomouc

  Details

  Máte chuť na lehký, zdravý a zároveň chutný oběd? Pokud nemáte možnost si denně připravovat obědy podle vašich představ, využijte rozvozu vegetariánských obědů i svačin. V Olomouci vám vegamenu dovezeme přímo k vám, stačí si vybrat, na co máte chuť.

  www.vegamenu.cz - Olomouc

 2. pizzamotol.cz

  Pizzerie Motol - rozvoz

  Details (Donášková služba)

  Pizzerie Praha pro vás připravuje italské speciality. Pizza, saláty, ciabatta, zapečené brambory či dezerty v té nejlepší kvalitě. Pravá italská pizza dle tradičních italských receptů. Pizzerie Motol to je ta pravá italská chuť.

  www.pizzamotol.cz - Praha 5

 3. svatby-brno-jinak.cz

  Svatba v Brně trochu jinak

  Details (Catering)

  Svatební portál poskytující informace pro uskutečnění vaší svatby v Brně. Na portálu naleznete prostory pro uspořádání svatební hostiny, vhodné restaurace poskytující prvotřídní cateringové služby a nabídku ubytování jak pro novomanžele tak pro svatební…

  www.svatby-brno-jinak.cz - Brno - město

 4. npivovar.cz

  Restaurace Novoměstský pivovar Praha 1

  Details

  Restaurace Novoměstský pivovar je jedinečná restaurace a minipivovar v centru Prahy. Přijďte si vychutnat atmosféru této restaurace v Praze 1, která se specializuje na typicky českou kuchyni.

  www.npivovar.cz - Praha 1

 5. vino-impression.cz

  Víno Impression - Sommelierský kurz

  Details (Odborné kurzy)

  Přinášíme Vám sommelierský kurz v příjemné atmosféře historické jihočeské usedlosti. Součástí sommelierského kurzu je potřebná teorie i četné degustace a ochutnávky vín.Sommelierský kurz je pro ty, kteří se o víno zajímali již dříve, ale také ty, kteří…

  www.vino-impression.cz - Strakonice

 6. lvidvur.cz

  Pražská restaurace Lví dvůr

  Details

  Obliba restaurace Lví dvůr je dána vedle vyhlášené gastronomie, která uspokojí každého gurmána, také bohatou vinotékou. Lahodné snoubení pokrmů a vín je podpořeno jedinečným výhledem do Královské zahrady a na Pražský hrad.

  www.lvidvur.cz - Praha 1

 7. ondras.cz

  Restaurace Ondráš Sviadnov

  Details (Catering)

  Restaurace Ondráš je zaměřena na mezinárodní kuchyni s denní nabídkou tradičních českých i zahraničních hotových jídel a specialit, připravovaných podle původních receptur.

  www.ondras.cz - Frýdek-Místek

 8. firemni-akce-cr.cz

  Firemní akce v hotelu Mas

  Details (Catering)

  Hotel MAS*** v Sezimově Ústí nabízí pro uspořádání Vaší firemní akce, semináře či školení širokou škálu kongresových prostor s bezbariérovým přístupem po celém hotelu a s tím spojených služeb za velice příznivé ceny v klidném prostředí.

  www.firemni-akce-cr.cz - Písek

 9. pmn-nerez.cz

  PMN - nerez

  Details (Výroba nábytku)

  Zakázková výroba nerezového nábytku pro gastronomii. Zajišťujeme prodej, servis a montáž gastronomického zařízení v rámci celé ČR. Provádíme kompletní repase od kotlů po myčky, sporáky, konvektomaty a další gastro zařízení. Provozujeme gastro bazar.

  www.pmn-nerez.cz - Praha 10

 10. rozvozpce.cz

  Food Taxi Pardubice

  Details (Donášková služba)

  Zajišťujeme pro Vás expresní rozvoz jídel po celých Pardubicích a jejich okolí. V případě, že budete chtít, můžete si jídlo objednat přímo na našich stránkách, které fungují jako e-shop. Veškerý sortiment na jednom místě rychle a přehledně.

  www.rozvozpce.cz - Pardubice

Links 1 - 10 of total 18