Add Link

Odborné a řemeslné práce a služby

Catalog » Služby » Odborné a řemeslné práce a služby

Subcategory:

Česká republika

 1. dachmont.cz

  Střechy Dachmont

  Details

  Provádíme kompletní rekonstrukce, opravy a realizace nových střech a fasád, jejich zateplování a výškové práce. Nabízíme střechy na klíč i konkrétní pokrývačské a klempířské práce.

  www.dachmont.cz - Praha - západ

 2. sklenarstvi.cz

  Sklenářství Comon, zasklívání, Vysočina

  Details

  Sklenářské práce na Vysočině. Prodej skla. Vyrábíme izolační skla, dvojskla, trojskla, bezpečnostní, ornamentní, barevné sklo, lakované sklo a izolační skla pro pasivní domy. Zasklívání oken, dveří, broušení skel. Montáž, servis.

  www.sklenarstvi.cz - Jihlava

 3. udrzbadomecku.cz

  Úklid, správa a údržba nemovitostí i hodinový manžel a hospodyně aj.

  Details (Odborná řemesla)

  jsme flexibilní firma se širokým spektrem činností pro firmy i pro domácnosti. Naším podnikatelským záměrem je poskytnout Vám „plný servis služeb pro Vaši nemovitost “.

  www.udrzbadomecku.cz - Praha 9

 4. euzona.cz

  Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

  Details

  Překlady do ruštiny a ukrajinštiny - překlady běžné a obchodní, technické překlady, překlady smluv, právnických, ekonomických a finančních textů, překlady www stránek, překlad manuálů a příruček, překlady zdravotnické dokumentace (chorobopisy, lékařské…

  www.euzona.cz - Chomutov

 5. kominik-abraham.cz

  Kominík Teplice Abraham

  Details (Odborná řemesla)

  Nabízíme Vám možnost pravidelných kontrol spalinových cest na tuhá i plynná paliva za vyjimečné ceny. Možnost zajistit i komplexní kominické služby. Od rekonstrukce, stavby komínů dále prohlídky inspekční kamerou, které jsou téměř nutností u kontroly…

  www.kominik-abraham.cz - Děčín

 6. s-klimatizace.cz

  Montáž a servis klimatizace Brno

  Details (Chladicí a mrazicí zařízení, klimatizace, Klimatizace a chlazení)

  Dodávka, montáž a servis klimatizace. Šauer klimatizace Brno, klimatizace do bytu, klimatizace do kanceláře. Zabýváme se montážemi klimatizací LG, Toshiba, Samsung, Sinclair, ale i dalšími výrobci klimatizace.

  www.s-klimatizace.cz - Brno - město

 7. kmpodlahy.cz

  KM Podlahy - podlahářství - renovace parket

  Details (Podlahářské práce)

  PRODEJ PODLAHOVÝCH KRYTIN - PROFESIONÁLNÍ POKLÁDKA! PRÁCE NA CELÉM ÚZEMÍ ČR. Plovoucí podlahy, laminátové, dřevěné, korkové, linoleum, marmoleum, PVC, Vinylové podlahy, koberce. Masivní podlahy, parkety, vlysy, mozaiky, BAMBUS..aj. Obvodové, přechodové,…

  www.kmpodlahy.cz - Havlíčkův Brod

 8. aaapoptavka.cz

  AaaPoptávka.cz - vložení poptávky zdarma

  Details

  Provozujeme poptávkový systém, katalog dodavatelů a databázi veřejných zakázek z ČR. Vaši zadanou poptávku rozešleme firmám z oboru. Najdete u nás poptávky z oboru stavebnictví a mnoha dalších.

  www.aaapoptavka.cz - Praha 4

 9. sun-way.cz

  žaluzie, rolety, markýzy, sítě

  Details (Montáž žaluzií a rolet)

  Prodej a montáž stínící techniky v Praze a Středočeském kraji. Žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu, vertikální žaluzie, látkové roletky, plissé žaluzie, japonské stěny, římské rolety, garážová vrata, brány a branky. Zaměření a konzultace zdarma.

  www.sun-way.cz - Praha 9

 10. eldeco.cz

  Elektroinstalace ELDECO + revize

  Details (Elektromontáže a elektroinstalace)

  Provádíme dodávky elektro dílů a elektroinstalace vyhříváných okapů, domácích telefonů, přístupových a docházkových systémů, podlahového topení. Zajistíme revize elektroinstalace a elektrických spotřebičů.

  www.eldeco.cz - Praha 6

Links 41 - 50 of total 97