Add Link

Péče o tělo

Catalog » Služby » Péče o tělo

Subcategories:

Česká republika » Jihomoravský kraj » Brno - město

 1. aesthea.cz

  Permanentní make up Brno

  Details (Kosmetika)

  Centrum Aesthea nabízí kompletní péči o tělo a obličej, např. Permanentní make up, Bělení zubů, Trvalou epilaci, Kryolipolýzu, atd. Pro estetické a regenerační programy používáme nejmodernější přístroje. Naše centrum naleznete v Brně, Cejl 93.

  www.aesthea.cz

 2. pedikura-sponovani.cz

  Pedikúra a šponování nehtů Brno

  Details (Pedikúra)

  U nás neucítíte žádnou bolest! Používáme medicinální (suchou) pedikúru, je mnohem šetrnější a bezpečnější, než tradiční mokrá pedikúra. Zbavíme vás suché popraskané kůže, kuřích ok nebo otlaků. O vaše nehty se postaráme.

  www.pedikura-sponovani.cz

 3. mayanne.cz

  Kosmetický salon Mayanne

  Details (Kosmetické salony, studia)

  Kosmetický salon Mayanne Vám nabízí kvalitní kosmetické služby „s citem pro krásu a zdraví“. Mezi priority našeho salonu patří nejen odpočinek a relaxační atmosféra, především ale kvalitní kosmetická péče na vysoké úrovni, s pečlivým a individuálním…

  www.mayanne.cz

 4. zdravi-omlazeni.cz

  Ateliér zdraví, krásy a omlazení

  Details

  Omlazení, regenerace a upevnění Vašeho zdraví. S lékaři i s pomocí Vioforterapie snížíme Váš biologický věk a Váš stres. Vizážistka s více než 20. letou praxí zdůrazní Vaši krásu .

  www.zdravi-omlazeni.cz

 5. hialurofrax.cz

  Hialurofrax.cz - laserové ošetření kyselinou hyaluronovou

  Details (Kosmetické salony, studia)

  Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou HialuroFrax je italský patent na aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže. Nejčastěji se používá při problémech s pletí, jako jsou dehydratace pleti nebo viditelné a hluboké vrásky.

  www.hialurofrax.cz

 6. salon-exclusive.cz

  Kadeřnictví Brno

  Details (Kadeřnictví)

  Kadeřnictví Brno (dámské - pánské), holičství Brno, kadeřnický salon Exclusive - prodlužování vlasů, brazilský keratin, holení břitvou, střih, a jiné služby.

  www.salon-exclusive.cz

 7. prodlouzeniras.cz

  E-shop Prodloužení řas

  Details (Kosmetické salony, studia)

  E-shop pro prodlužování řas metoda: řasa na řasu. Velký výběr semipermanentních řas. Příslušenství pro aplikaci a následnou péči o prodloužené řasy. Lepidla na řasy. Berevné řasy, glitrové řasy.

  www.prodlouzeniras.cz

 8. masazekoomango.cz

  Masazekoomango.cz - Masérské studio v Brně

  Details

  Masérské studio v Brně poskytující kvalitní masáže a opočinek. Profedionální přístup masérů v příjemném a klidném prostředí s možností občerstvení

  www.masazekoomango.cz

 9. le-salon.cz

  Kadeřnictví Le Salon Brno

  Details (Kadeřnické salony, studia)

  Moderní kadeřnictví Le Salon v centru Brna, kreativní barvení a moderní střihy,špičková metoda prodlužování a zhušťování vlasů Hairdreams,revoluční ošetření vlasů-Brazilský keratin,nejšetrnější melírování

  www.le-salon.cz

Links 1 - 9 of total 9

 • 1