Add Link

Služby

Catalog » Služby

Subcategories:

Česká republika » Středočeský kraj » Praha - východ

 1. zemni-prace-nakladni-doprava.cz

  Radek Muran - auto s hydraulickou rukou

  Details (Hydraulická a pneumatická zařízení, Hydraulická a pneumatická zařízení, Hydraulická a pneumatická zařízení)

  Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme služby v oblastech zemní práce, zemní a výkopové práce a nákladní doprava. Vlastníme auto s hydraulickou rukou. Hydraulická ruka je součástí nákladních automobilů a slouží k mechanizované vykládce nebo…

  www.zemni-prace-nakladni-doprava.cz

 2. exposale.cz

  Exposale - realizace expozic

  Details (Návrhy a realizace expozic)

  Zajistíme veškeré realizace expozic, které potřebujete pro úspěšný veletrh nebo výstavu. Svěřte nám své výstavní expozice. Jsme profesionálové s dlouholetou tradicí a pevným zázemím.

  www.exposale.cz

 3. energeticka-nezavislost.cz

  průkaz energetické náročnosti bytu

  Details (Dodávky elektřiny, Dodávky energií a vody)

  Na základě výpočtů a měření Vám navrhneme optimální stavební řešení, rekonstrukci jak z hlediska energetických úspor a návratnosti opatření, tak s ohledem na komfort bydlení.

  www.energeticka-nezavislost.cz

 4. eurotransit.cz

  EUROTRANSIT - Martin Minařík

  Details (Nákladní silniční přeprava - expresní, Nákladní silniční přeprava - mezinárodní, Nákladní silniční přeprava - vnitrostátní)

  Tuzemská a mezinárodní doprava, expresní přeprava včetně kurýrních služeb. Specializace zejména na ČR, SR, DE, FR, I, PL. Zajistíme přepravu od balíčku až po celovozové přepravy do 24 tun. Dále nabízíme služby spedice a externí vytěžování vozidel.

  www.eurotransit.cz

 5. bestforbody.cz

  Best For Body

  Details (Lázně, Masáže, Masáže a regenerace)

  Jsme zkrášlující estetické centrum v oblasti neinvazivní liposukce, omlazujících, relaxačních a kosmetických služeb. Poskytujeme ošetření: bezbolestná liposukce, odstranění celulitidy, kryolipolýza, omlazení pleti, lymfodrenáž, liposukce zmražením a…

  www.bestforbody.cz

 6. tiskarnatehov.cz

  Poctivá rodinná Tiskárna Tehov

  Details (Vydavatelství, tisk a reprografické služby)

  Kompletní tiskárenský servis. Kvalitní digitální tisk až do formátu 330x1200mm. Ochota, spolehlivost, kvalita - Tiskárna Tehov je vaše pohoda.

  www.tiskarnatehov.cz

 7. svatba.cz

  Svatba.cz - vše pro váš svatební den

  Details (Svatba)

  Svatba.cz - tipy na svatební šaty, organizér svatby, články o svatbě, katalog svatebních firem, soutěže a mnoho dalšího. U nás jednoduše najdete vše, co potřebujete k organizaci vaší svatby.

  www.svatba.cz

 8. rasyanehtymilena.cz

  Řasy a nehty Milena

  Details (Manikúra)

  Permanentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu. Řasy jsou aplikovány tak, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Nehtová modeláž, masáž, p-shine, manikúra a nehtový design.

  www.rasyanehtymilena.cz

 9. plosiny-perutka.cz

  Montážní a pracovní plošiny Perůtka

  Details (Půjčování a pronájem techniky)

  Pronajímáme montážní plošiny 13 m až 37 m výšky. V nabídce jsou nůžkové pracovní plošiny, autoplošiny, výškové práce, kontejnerová doprava, jeřáby, údržba okapů, montáže satelitů, hromosvodů, opravy střech, fasád, prořezy větví, zasklívání balkónů.

  www.plosiny-perutka.cz

 10. autosamolepky.cz

  AUTOSAMOLEPKY.cz - TUNING SAMOLEPKY

  Details (Auto-moto, Motorizmus, Reklamní agentury)

  Vyrábíme a prodáváme samolepky podle přání zákazníků presně na míru podle objednávky. Možnost vlastní výroby. Nabídka pres 10.000 motivů a výběr ze stovky barev. Samolepky značek: Audi, BMW, Alfa Romeo, Citroen, Dacia, Daewoo, Ferrari, Fiat, Ford, Honza,…

  www.autosamolepky.cz

Links 1 - 10 of total 12