Add Link

Hlídání dětí

Catalog » Služby » Služby pro společnost » Hlídání dětí

Česká republika

 1. angelwatch.cz

  Angel Watch - prevence a ochrana dětí

  Details

  Ochrana, prevence a bezpečnost dětí je naším hlavním cílem a prioritou. Angel Watch se specializuje na poradenskou činnost a preventivně bezpečnostní průpravu dětí a mládeže.

  www.angelwatch.cz - Praha 8

 2. prazdninyvostrave.cz

  Prázdniny v Ostravě

  Details

  Příměstský tábor pro děti z Ostravy a okolí ve věku 5 - 15 let. Dopřejte Vašemu dítěti zábavné prázdniny a spoustu nových kamarádů. Přihlašovat se můžete na stránce v sekci přihlášky. Váš tým Rozjeď se.

  www.prazdninyvostrave.cz - Ostrava

 3. hlidacibabicka.cz

  Hlídací Babička

  Details

  Jsme Hlídací Babičky a nabízíme hlídání dětí každého věku. Chcete nás využít jen občas, a když nutně potřebujete? V tom případě je pro Vás SOS hlídání! Do hodiny je babička u Vás a může hlídat. Cena je 100 Kč/hod Chodíte pravidelně cvičit a nemá Vám kdo…

  www.hlidacibabicka.cz - Liberec

 4. jesle.eu

  Katalog jesle, jesličky, hlídání dětí

  Details

  Katalog Jesle.eu - seznam kvalitních a ověřených jeslí, jesliček a hlídání dětí. Pravidelně aktualizovaná databáze jeslí, jesliček a hlídání dětí. Články a informace o problematice jeslí.

  www.jesle.eu - Praha 9

 5. suzi.cz

  Agentura Suzi s.r.o. – hlídání dětí a péče o domác

  Details

  Rádi bychom Vám představili Agenturu Suzi s.r.o. s celorepublikovou působností. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti péče o dítě a péče o domácnost. Naše pečlivě vybrané pečovatelky Vám dítě pohlídají ve Vaší domácnosti, vyzvednou ze školy či školky,…

  www.suzi.cz - Jihlava

Links 1 - 5 of total 5

 • 1