Add Link

Stavebnictví

Catalog » Služby » Stavebnictví

Subcategories:

Česká republika

 1. klempirina.cz

  Klempířina.cz - klempířství, pokrývači

  Details (Rekonstrukce střech)

  V Brně a širokém okolí provádíme klempířské práce všeho druhu. Často provádíme montáže venkovních parapetů, odstraňování starých okapů a montáž nových okapů, oplechování střech a odtahy spalin od plynových spotřebičů.

  www.klempirina.cz - Brno - město

 2. gast-vytapeni.cz

  Gast - Tepelné čerpadla NIBE

  Details (Rekonstrukce domů a bytů)

  Provádíme montáže plynoinstalací od projektu po revizi, včetně dodávky všech typů plynových spotřebičů. Plynoinstalaci provádíme bez svařování formou lisování v měďi. Dodáváme plynové kotelny do 1MW.

  www.gast-vytapeni.cz - Frýdek-Místek

 3. janchvistek.cz

  zednicke a sádrokartonářské práce ostrava

  Details

  Zednické práce, rekonstrukce kuchyní a bytů, sádrokarton - Ostrava a okolí Zaměřujeme se na veškeré stavební upravy a rekonstrukce bytů, domu a jinych staveb. Provádime veškeré zednické, sádrokartonářské a obkladačské práce dále zajištujeme veškeré…

  www.janchvistek.cz - Ostrava

 4. strechymitas.cz

  Střechy Mitáš

  Details (Byty a rodinné domy, Stavební průmysl, Střechy a příslušenství střech)

  Klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávky materiálu. Montáž střešních oken, zateplování. Odborný dodavatel Zelená úsporám.

  www.strechymitas.cz - Svitavy

 5. stavebni-dozor-ostrava.cz

  Stavební Dozor Ostrava

  Details (Energetický audit, Rekonstrukce panelových domů)

  Nabídka komplexních služeb v oblasti řízení projektů, řízení realizace staveb a projektování. Stavební dozor, stavbyvedoucí, tvorba rozpočtů, projekční činnost, odborné poradenství, přejímky bytů a nemovitostí, reklamační servis, revitalizace na klíč.

  www.stavebni-dozor-ostrava.cz - Ostrava

 6. stavsen.cz

  Kompletní stavební práce

  Details (Byty a rodinné domy, Zemní práce)

  Kompletní stavební práce, Stavební firma, Stavební činnost, Hrubá stavba, Zedníci, Základy, Zateplení, Střechy, Komíny, Krovy, Relizace staveb, Zemní práce včetně rozvodu, Omítky vnítřní i vnější, Veškeré terénní úpravy

  www.stavsen.cz - Karviná

 7. suchavystavba.cz

  Suchá výstavba - střešní okna Velux

  Details (Byty a rodinné domy)

  Dřevená střešní okna Velux, sádrokarton a další materiály suché výstavby. Sortiment izolačních materiálů a příslušenství. Pomůžeme vám s výběrem vhodného okna, zajišťujeme i montáž oken.

  www.suchavystavba.cz - Hodonín

 8. plynbest-plynove-kotle.cz

  Martin Řeřicha - Plynbest

  Details

  Zajistíme Vám všechny práce při údržbě, servisu a revizi plynových kotlů a plynových spotřebičů. Zajistíme montáž nových plynových spotřebičů - topidla, sporáky, kotle, ohřívače vody, demontáž a likvidace starých plynových spotřebičů, záruční a pozáruční…

  www.plynbest-plynove-kotle.cz - Teplice

 9. jsokna.cz

  JS Okna - plastová okna

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu, Stavba)

  JS Okna - Jistota Spolehlivost. Výrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a dveře z moderních profilových systémů jako je Panorama nebo Aluplast. Problém nám nedělají ani plastové vchodové dveře. Plastová okna od nás Vás nezklamou. Jsme profíci ve…

  www.jsokna.cz - Ostrava

 10. venclik.com

  izolace vlhkého zdiva

  Details (Rekonstrukce, sanace a asanace)

  Sanace a vysoušení zdiva bez bourání a nepořádku elektrofyzikálním systémem. Izolace zdiva strojním podřezáním, zarážením nerezových desek, chemickou injektáží. Prodej izolačních materiálů.Půjčovna odvlhčovačů. Stavby, bourání a opravy komínů.

  www.venclik.com - Náchod

Links 41 - 50 of total 86