Add Link

Byty a rodinné domy

Catalog » Služby » Stavebnictví » Pozemní stavby » Byty a rodinné domy

Česká republika

 1. tesnoststaveb.cz

  Blower door testy

  Details (Stavebnictví)

  Provádíme Blower Door testy staveb, rodinných a bytových domů. Měření vzduchotěsnosti a průvzdušnosti staveb. Poradenství v oblasti vzduchotěsnosti staveb. Jsme registrovaným partnerem pro dotační program Nová zelená úsporám.

  www.tesnoststaveb.cz - Písek

 2. simplyinvest.cz

  Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

  Details

  SIMPLY INVEST je společnost, která se specializuje na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb, mezi které patří rodinné domy na klíč, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé dřevostavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků…

  www.simplyinvest.cz - Karlovy Vary

 3. rhpartner.cz

  RH PARTNER ENGINEERING s.r.o.

  Details (Inženýři a projektanti - pozemní stavby)

  Zaměřujeme se na komplexnost ve stavebnictví - projekční činnost, inženýrská činnost, projektové dokumentace, realizace staveb, stavební poradenství, fotovoltaika

  www.rhpartner.cz - Ostrava

 4. liberohaus.cz

  Typové projekty rodinných domů

  Details (Stavebnictví)

  Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů.

  www.liberohaus.cz - Ostrava

 5. kfprojekt.cz

  Projekční kancelář KFprojekt

  Details

  Jsme projekční kancelář, která Vám nabízí mnoho služeb. Od zpracování studie, projektu pro stavební povolení, financování až po výběrové vhodného dodavatele v blízkosti stavby.

  www.kfprojekt.cz - Prachatice

 6. strechyhavel.cz

  Střechy Havel

  Details

  Střechy a krovy jsou naším řemeslem. Zabýváme se pokrývačstvím, klempířstvím a tesařstvím již mnoho let. Zaměřujeme se na střechy a krovy v okrese Tábor – jižní čechy. Provádíme opravy a rekonstrukce střech i krovů.

  www.strechyhavel.cz - Tábor

 7. okal.cz

  Okal CZ s.r.o.

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

  www.okal.cz - Plzeň - jih

 8. krahor.cz

  Dodávka a montáž příhradových vazníků

  Details

  Zabýváme se výrobou a montáží příhradových dřevěných vazníků pro konstrukce střech rodinných domů, bytových domů, zahradní přístřešky, skladových prostor a výrobních hal.

  www.krahor.cz - Brno - venkov

 9. strechymitas.cz

  Střechy Mitáš

  Details (Stavební průmysl, Střechy a příslušenství střech)

  Klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávky materiálu. Montáž střešních oken, zateplování. Odborný dodavatel Zelená úsporám.

  www.strechymitas.cz - Svitavy

 10. stavsen.cz

  Kompletní stavební práce

  Details (Stavebnictví, Zemní práce)

  Kompletní stavební práce, Stavební firma, Stavební činnost, Hrubá stavba, Zedníci, Základy, Zateplení, Střechy, Komíny, Krovy, Relizace staveb, Zemní práce včetně rozvodu, Omítky vnítřní i vnější, Veškeré terénní úpravy

  www.stavsen.cz - Karviná

Links 1 - 10 of total 21