Add Link

Stomatologie

Catalog » Služby » Zdravotnictví » Lékaři » Stomatologie

Česká republika » Praha

 1. hodnizubari.cz

  ODÚS-MEDICA - Hodní zubaři

  Details

  Ošetření dětský pacientů, objednejte se k nám v době prořezávání prvních zoubků, nečekejte u svého dítěte na bolestivý problém. Jen tak si Vaše dítě nevryje do paměti nepříjemné asociace. Stomatlogická klinika.

  www.hodnizubari.cz - Praha 8

 2. zubar-praha-9.cz

  Zubař Praha 9

  Details

  SG Dent - preventivní prohlídky, protézy, implantáty. Zubař Praha 9, to jsou léta zkušeností, ochotný, vstřícný a empatický personál, u kterého jste vždy na prvním místě. Dětská stomatologie, stomatochirurgie a další.

  www.zubar-praha-9.cz - Praha 9

 3. zubar-praha-2.cz

  DesignDent - Zubař Praha 2

  Details

  Zajistíme Vám individuální přístup. Zkušený tým v čele s MUDr. Janem Bjačkem nabízí profesionální stomatologickou péči s 20ti letou praxí a více než 5000 pacientů. Bezbolestnou péči v profesionálně vybavených ordinacích v centru Prahy.

  www.zubar-praha-2.cz - Praha 2

 4. avdental.cz

  Zubní klinika AV Dental

  Details (Zdravotnictví)

  Jsme soukromá zubní ordinace s příjemným, moderním prostředím a profesionálním týmem. Naší specializací jsou zubní implantáty. Dále nabízíme záchovnou stomatologii - praktické zubní lékařství, dětskou stomatologii, bělení zubů, dentální hygienu,…

  www.avdental.cz - Praha 4

 5. mrdent.cz

  Stomatologická klinika Mr.dent

  Details (Zdravotnictví)

  Klinika Mr.dent- moderně vybavená zubní ordinace, nachazí se blízko centra města. Všichni naši lékaři jsou prvotřídní odborníci. Dokázali jsme, že kvalitní moderní stomatologie může být cenově dostupná!

  www.mrdent.cz - Praha 3

 6. dcclinic.cz

  bělení zubů a dentální hygiena

  Details

  Naše zubní ordinace Praha vám nabízí bezbolestné ošetření vašeho chrupu, tou nejmodernější technologíjí v příjemném prostředí za velmi přijatelné ceny.

  www.dcclinic.cz - Praha 2

Links 1 - 6 of total 6

 • 1