Add Link

Modelářství

Catalog » Sport, zábava a životní styl » Modelářství

Subcategories:

Česká republika

 1. cmrmodels.com

  CMR Moulding & Casting

  Details (Průmyslové modely a formování)

  Nabízíme vakuového odlévání (model kit) z různých druhů licích hmot. Od běžného odlévacího polyuretanu přes čiré, takzvané “AQUA“, pryskyřice vhodné pro odlévání, např. reklamních předmětů. Převážná většina těchto hmot se dá dle přání probarvovat, takže…

  www.cmrmodels.com - Praha - východ

 2. jistykup.cz

  RC modely - JistyKup.cz

  Details

  Internetový obchod s RC modely, včetně veškerých náhradních dílů a příslušenství. V naší nabídce naleznete prověřené a kvalitní modely na dálkové ovládání známých značek a mnoho dalšího za bezva ceny.

  www.jistykup.cz - Praha 5

 3. rcpark.cz

  RCpark.cz - eshop s RC modely

  Details (Letecké modelářství, Lodní modelářství, Modely aut a vojenské techniky)

  Nabízíme RC modely světově známých značek. Jedná se o rádiem řízené modely vrtulníků, letadel, aut, motorek a k nim příslušné náhradní a tuningové díly s množstvím dalšího příslušenství.

  www.rcpark.cz - Brno - město

 4. svetkostek.cz

  Lego stavebnice

  Details (Děti, Hobby a chovatelské potřeby)

  Vlastníte stavebnice Lego a nebaví vás stavět modely z již vám dobře známých návodů? Na této stránce kromě přehledu druhů stavebnic naleznete také odkazy na databáze návodů a plánů pro stavbu.

  www.svetkostek.cz - Praha 8

 5. zahradni-zeleznice.eu

  Feldbahn - zahradní železnice

  Details

  Zahradní železnice pod mniší horou a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád, galerie velkých předloh modelů zahradní železnice, odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

  www.zahradni-zeleznice.eu

 6. model-zeleznice.sweb.cz

  Modelová železnice

  Details

  Modelová železnice - pojezdy modelů kolejových vozidel, elektronika a elektrotechnika, ruční ovládání výhybek, modelová kolejiště, stavební postupy - seriály, ankety pro návštěvníky stránek, odkazovna.

  www.model-zeleznice.sweb.cz - Brno - venkov

 7. modelovazeleznice.euweb.cz

  Modelová železnice HO

  Details

  Modelová železnice HO - recenze modelů trakčních vozidel, recenze modelů vozidel bez pohonu, elektronika a elektrotechnika, stavební postupy výroby modelů, modelové kolejiště a dioráma modelu železniční vlečky, odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

  www.modelovazeleznice.euweb.cz

 8. osvetleni-vanocni.cz

  Vánoční osvětlení

  Details

  Vše na téma vánoční osvětlení. Informace, rady a tipy od odborníků na vánoční výzdoby. Žárovkové i LED osvětlení do exteriéru i interiéru v podobě vánočních řetězů, kabelů, krápníků, závěsů, motivů a dalších komponet vánočních dekorací.

  www.osvetleni-vanocni.cz

Links 1 - 8 of total 8

 • 1