Add Link

Sport a relaxace

Catalog » Sport, zábava a životní styl » Sport a relaxace

Subcategories:

Česká republika

 1. slimlady.cz

  SlimLady – fitness pro ženy Brno

  Details

  SlimLady, fitness pro moderní ženy v Brně. Přijďte si k nám vyzkoušet VacuShape a Power Plate. Nabízíme efektivní cvičení, výživové poradenství, odbourávání celulitidy, tvarování postavy a hubnutí pomocí nejmodernějšího vybavení.

  www.slimlady.cz - Brno - město

 2. sport-levne.cz

  Outdoor Hobby Sport

  Details (Hobby a chovatelské potřeby, Sportovní potřeby)

  Outdorové vybavení a sportovní oblečení. Spacáky, čelovky, stany, bivaky, čelovky, batohy od firem Husky, Nordblanc, Craft a dalších výrobců potřeb pro sport a turistiku za nejlepší ceny.

  www.sport-levne.cz - Liberec

 3. mwa.cz

  MWA - outdoorové a event služby

  Details (Cestování, Životní prostředí)

  Naší hlavní snahou je zajistit Vaší všestranou spokojenost a nabídnout Vám možnost jak prožít skvělé okamžiky na zajímavých místech s neobyčejnými lidmi. Nabízíme tyto služby: Outdoorové a zážitkové aktivity · Vzdělávací a teambuildingové programy ·…

  www.mwa.cz - Trutnov

 4. airsoftpraha.cz

  Airsoft Praha

  Details (Airsoft)

  Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy.

  www.airsoftpraha.cz - Praha 10

 5. taiji-pakua.cz

  Tao kung-fu - Zdravá dušička s.r.o.

  Details (Kung-fu)

  Tradiční čínská bojová umění, cvičení pro zdraví a vitalitu. Tai-chi, Pakua, Čchi-kung nejsou jen pouhá fyzická cvičení, jsou filozofií proměn yin-yang, cestou Tao. Mistryně Zhai Jun se wu-shu věnuje od útlého dětství. Přijďte a budujte své kung-fu s…

  www.taiji-pakua.cz - Praha 9

 6. sport.popina.cz

  POPINA - horolezectví, turistika, outdoor a skialpinismus

  Details (Sportovní potřeby)

  Prodej sportovního vybavení: Turistické, outdoorové, campingové, skialpinistické a horolezecké potřeby.Horolezecké potřeby:Blokanty, šplhadla, bouldermatky, cepíny, expresky, friendy, vklíněnce, helmy a přilby, horolezecké boty, jistící vybavení,…

  www.sport.popina.cz - Bruntál

 7. tenisovaskola.net

  Tenisové kurzy pro děti Praha - dovolená s tenisem 2011, tenisová škola Praha - tenisový trenér

  Details (Tenis a stolní tenis)

  Tenisová škola nabízí kurzy tenisu a výuku tenisu pro děti v Praze od 4 let věku, kurzy tenisu pro dospělé hráče, dovolenou s tenisem 2011 v tuzemsku na horách i u moře, sportovní tenisové víkendy, tenisová hala, tenisové kurty - Běchovice, Horní…

  www.tenisovaskola.net - Praha 9

 8. bockzone.com

  Skákací boty všech značek

  Details (Sportovní potřeby)

  Největší e-shop v ČR. Jediný e-shop kde najdete všechny značky skákacích bot. Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline, gibbon, chrániče, oblečení pro powerbocking, vybavení pro trénink na skákacích botách, gymnastické pomůcky, bazar skákací boty.

  www.bockzone.com - Teplice

 9. cyklo69.cz

  Cyklo 69 - Specialized Concept Store

  Details

  Poskytuje prodej kol a doplňků značky Specialized. Společnost působí na trhu více než 15 let. Naše prodejna se řadí mezi specializované obchody a disponuje profesionálním servisem a BG Fit centrem. Stavba kol na zakázku MTB, cross, silniční.

  www.cyklo69.cz - Praha 6

 10. sportex.cz

  Sportex.cz

  Details (Sportovní potřeby)

  Sportovní potřeby pro profesionální a rekreační sportovce. Doplňky pro aktivní sport, nohejbal, volejbal, basketbal, plavání a bojové sporty.

  www.sportex.cz - Praha 4

Links 51 - 60 of total 89