Add Link

Sport a relaxace

Catalog » Sport, zábava a životní styl » Sport a relaxace

Subcategories:

Česká republika

 1. tallent.cz

  Tenisový klub, tenisový oddíl, trenér tenisu

  Details

  Tenisový klub Tallent pořádá kroužky tenisu, vede tenisový oddíl.Naše tenisová škola má již 30 středisek v Praze a Brně, tenis pro všechny Výuka tenisu pro děti i dospělé.Dále tenisový turnaj, příměstský i klasický tábor.

  www.tallent.cz - Praha 1

 2. pesak.eu

  pesak

  Details (Televize, Zpravodajství)

  stránky pro mladé, cestování, zábava, sport. obchod, moda. fotgalerie a video. seznámení, společnost. práce, zábava, sport. internet a počítače. hry volný čas.

  www.pesak.eu

 3. aerobik.cz

  Aerobic, víkendové pobyty

  Details (Sport v regionech)

  Nabízíme vám dovolenou a víkendové pobyty s aerobikem pro ženy zaměřené na formování postavy, relaxaci a zábavu. Nabízíme aerobik, aqua aerobic, bříšní tance, step, spinning, indoor cycling, zdravotní cvičení, kosmetika i masáže.

  www.aerobik.cz

 4. tips-bet.com

  Tips-bet.com

  Details

  Placené tipy. Poradenství v sázení. Kursové sázky. Sportovní sázky. Analýzy tenisových turnajů. Kursové sázení představuje netradiční způsob investování.

  www.tips-bet.com - Praha 5

 5. martinnedved.cz

  Martin Nedvěd - Osobní Trenér a Masér

  Details (Fitness a wellness)

  Jako masér nabízím kondiční,sportovní,zdravotní,redukční a havajské masáže.Jako trenér a poradce fitness,kulturistiky,kondiční přípravy i přirozené stravy nabízím pomoc a radu všem zájemcům o zdraví,sílu,energii a optimální váhu.

  www.martinnedved.cz

 6. parys.cz

  Rybářské potřeby Párys

  Details (Hobby a volný čas, Sport, Vodní sporty)

  Rybářské potřeby Párys nabízí potřeby pro rybáře. Eshop a prodejna nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, čluny a další rybářské potřeby čekají jen na Vás.

  www.parys.cz

 7. prace-net.eu

  Podnikání z domu

  Details (Rady, tipy a triky na hubnutí, Zdravá a dia výživa)

  Lehká a jednoduchá práce, bez dojíždění a omezování.Hlavní i vedlejší činnost.Slušné výdělky včetně osobního ohodnocení.Možnost pracovat v 73 zemích světa, odkudkoli. Buďte sami svým šéfem. Přivýdělek i pro ženy na mateřské. HIT 21.století !

  www.prace-net.eu

 8. nejvune.cz

  Parfémy

  Details (Ostatní informace, Parfumerie)

  Parfémy jsou jeden z nejoblíbenějších dárků žen. Pokud chcete opravdu potěšit a darovat kvalitní parfém, doporučujeme nahlédnout nahlédnout na tento přehled nej parfémů.

  www.nejvune.cz

 9. paintball-mekka.cz

  Paintball Mekka

  Details (Paintball)

  Nabízíme komletni služby v oblasti paintballu. Pořádání paintballovych akcí pro firmy i pro veřejnost. Profesionální instruktoři, spolehlivé vybavení. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a kvalitní a rychlé služby.

  www.paintball-mekka.cz

Links 81 - 89 of total 89