Add Link

Fitness a wellness

Catalog » Sport, zábava a životní styl » Sport a relaxace » Sporty » Fitness a wellness

Česká republika

 1. stayfitbrno.cz

  STAY FIT BRNO

  Details

  Fit studio Andrea Jáchim a Kristýna Jirsenská. Najdete u nás sálové skupinové lekce jako jsou např. Piloxing, Zumba, Bosu, Cycling, Trampolínky, Pilates aj. K dispozici je také klubová posilovna a vibrogym za doprovodu instruktora i bez. Nabízíme služby…

  www.stayfitbrno.cz - Žďár nad Sázavou

 2. fitnesselectric.cz

  Fitness a EMS Břeclav

  Details

  Fitness electric Břeclav Vám pomůže procvičit až 90% svalů celého Vašeho těla současně a ve velmi krátkém čase. Pod zkratkou EMS se skrývá pojem – elektrická stimulace svalů. Chcete zhubnout, posílit, tvarovat postavu.

  www.fitnesselectric.cz - Břeclav

 3. web-rezervace.cz

  Rezervační systém pro Fitness centra

  Details

  Jednoduchý rezervační systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

  www.web-rezervace.cz - Praha 3

 4. bikramyogacb.cz

  Bikram yoga

  Details

  Dopřejte svému tělu, co potřebuje. Bikram yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Přijďte si k nám vyčistit hlavu, věnujte…

  www.bikramyogacb.cz - České Budějovice

 5. deporta.cz

  Deporta Pilates

  Details

  Pilates, Hathajóga, Fitjóga, Powerjóga - cvičení pro ženy každého věku. Hry a cvičení s dětmi. Pilates pro posílení břišních svalů a pánevního dna. Pilates s velkými míči. Pilates s overballem.

  www.deporta.cz

 6. martinnedved.cz

  Martin Nedvěd - Osobní Trenér a Masér

  Details

  Jako masér nabízím kondiční,sportovní,zdravotní,redukční a havajské masáže.Jako trenér a poradce fitness,kulturistiky,kondiční přípravy i přirozené stravy nabízím pomoc a radu všem zájemcům o zdraví,sílu,energii a optimální váhu.

  www.martinnedved.cz

Links 1 - 6 of total 6

 • 1