Add Link

Věda a technika

Catalog » Věda a technika

Subcategories:

Česká republika

 1. trafocz.cz

  Transformátory, repasované transformátory

  Details (Energetika)

  Vyrábíme transformátory ELIN o výkonu 50 - 2500 kVA. Provádíme opravy transformátorů všech značek. Prodej repasovaných transformátorů, filtrace a zkoušky trafoolejů, testy PCB, zkoušky pomůcek. Transformátory pro FVE.

  www.trafocz.cz - Hradec Králové

 2. levne-kamery.eu

  Levné kamery

  Details (Technika)

  Kamery můžeme v podstatě rozdělit do několika sekcí. Prvním typem by byly kamery pro širokou veřejnost. Ty slouží převážně k tomu, aby zaznamenaly a uložili zážitky a vzpomínky lidí, tak aby je lidí mohli později zhlédnout. Druhou velkou skupinou jsou…

  www.levne-kamery.eu - Praha 3

 3. dvd-rekordery.eu

  DVD rekordéry

  Details (Elektrotechnika)

  DVD rekordéry nabízejí prakticky dva typy záznamů dat. V současnosti nejrozšířenější možností je ukládání nahraného materiálu na interní harddisk. Ten nabízí obrovskou kapacitu pro stovek hodin záznamu. Jistě oceníte také možnost editace videa uloženého…

  www.dvd-rekordery.eu - Praha 3

 4. tenaur.cz

  Tenaur, s.r.o.

  Details (Alternativní zdroje energie)

  Tepelná čerpadla, solární panely, kompletní instalace – solární systémy na klíč. Klimatizace, chlazení. Tepelná čerpadla vzduch - voda, země-voda. THERMA V, Carrier, IVT Greenline, PZP. 5 let záruka. Odborný servis včetně funkční části TČ.

  www.tenaur.cz - Plzeň - město

 5. aritmacihazin.com

  aritma cihazin

  Details (Ekologie)

  aritma cihazi, su aritma cihazlari, aritma cihazi, su aritma cihazlari, aritma cihazi, su aritma cihazlari, aritma cihazi, su aritma cihazlari, aritma cihazi, su aritma cihazlari

  www.aritmacihazin.com - Rychnov nad Kněžnou

 6. smokepoint.cz

  Kuřácké kabiny SmokePoint Premium

  Details (Elektrotechnika)

  SmokePoint Premium je moderní a estetické řešení kuřácké kabiny na pracovišti a veřejných místech. Kuřácký box je technicky založen na čištění (filtraci) vzduchu. Se SmokePoint se stanete modelovým příkladem pro moderní řešení.

  www.smokepoint.cz - Praha 1

 7. ihned.cekuj.net

  Sci-fi a Tajemno

  Details (Film a video, Film a video, Komunikace a sítě)

  Tajemno, sci-fi, paranormálno, světové kuriozity a zajímavosti na jednom místě. Novinky nejen ze světa filmového průmyslu. Nové technologie, herní retro a mnoho dalšího.

  www.ihned.cekuj.net - Olomouc

 8. rajzprav.cz

  Články zdarma

  Details (Internet, Ostatní informace, Tipy, triky a pomůcky na www)

  Hledáte místo, kam vložit svůj článek zdarma? Již nemusíte hledat, stačí jednoduchá registrace, přečíst pravidla ohledně fungování webu a přidání článku a vesele můžete přidávat.

  www.rajzprav.cz - Kladno

 9. csla.cz

  Československá lidová armáda

  Details (Vojenská technika)

  Web věnovaný Československé lidové armádě, jehož cílem je poskytnout ucelený přehled o této armádě z vojensko-historického hlediska

  www.csla.cz - Kolín

 10. residentevil.czweb.org

  resident evil czech web

  Details (Chemie, Manuály a dokumentace, Virtuální realita)

  stránka o hrách a filmech resident evil Monstra, postavy, zbraně, předměty a více! Jedinečná česká stránka, která bude od konce roku 2011 tou nejbohatší ze všech českých o Resident Evil.

  www.residentevil.czweb.org - Louny

Links 41 - 50 of total 71