Add Link

Doučování

Catalog » Vzdělávání a školství » Doučování

Česká republika

 1. training-online.eu

  Free Online Education - ELearning Software

  Details (Internetové kurzy a vzdělávání)

  Nabízíme elearning systém řízení lidských zdrojů, platforma disponuje několika moduly pro růzdné druhy výuky. Nyní nabízíme registraci a Vaší přípravu zcela zdarma a bez jakýchkoliv skrytách počátečních investic. Nemusíte kupovat žádné licence či…

  www.training-online.eu - Praha 10

 2. vypracovani.cz

  Vypracování podkladů pro seminární práce

  Details

  Specialisté na psaní podkladů pro referáty, seminární, MBA a bakalářské práce. Jsme tým Nepisto Odvedeme tu nejlepší práci a v dohodnutém termínu. Profesionalita a originalita jsou u nás zaručeny. Záruka na odvedenou práci-s námi nic neriskujete.

  www.vypracovani.cz - Praha 1

 3. bakalarky-nepisto.cz

  Bakalářské práce

  Details

  Specializujeme se na vypracování podkladů pro bakalářské práce. Naše práce jsou originály zpracované odborníky. Jsme na trhu již 7 let, můžete se na nás spolehnout.

  www.bakalarky-nepisto.cz - Praha 4

 4. kvalitni-doucovani-matematiky.cz

  Online doučování matematiky

  Details

  Matematika kvalitně a rychle. Profesionální doučování matematiky přes Skype po celé ČR a SR. Příprava na přijímačky, maturitu, zkoušku nebo reparát. Individuální přístup, příjemná spolupráce, dlouholeté zkušenosti.

  www.kvalitni-doucovani-matematiky.cz - Brno - město

 5. nepisto.cz

  nepisto.cz

  Details (Internetové kurzy a vzdělávání)

  V nepisto.cz se v prvé řadě orientujeme na poskytování podkladů pro seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce a další. Široká síť našich osvědčených spolupracovníků nám umožňuje nabídnout kvalitní obsah Vašich prací. Tito lidé jsou naše/vaše…

  www.nepisto.cz - Praha 4

 6. parole.cz

  Překlady Parole

  Details

  Přesné, rychlé a profesionálně zpracované překlady. Expresní termíny bez přirážky! Zajistíme překlady a korektury ve více než 70 jazycích. Překlady se soudním ověřením. Tlumočení. Lokalizace. DTP. Korektury.

  www.parole.cz - Praha 1

 7. seminarkybezprace.cz

  Seminárky bez práce

  Details

  Podklady pro seminární, diplomové a bakalářské práce zpracujeme za Vás. Hoďte starosti za hlavu a získejte odborný text bez práce. Kvalita a originalita zaručena. Vyzkoušejte.

  www.seminarkybezprace.cz - Nový Jičín

Links 1 - 7 of total 7

 • 1