Add Link

Dům, byt a zahrada

Catalog » Dům, byt a zahrada

Subcategories:

Česká republika » Pardubický kraj » Chrudim

 1. grilex.cz

  Zahradní pece

  Details (Zahradní krby, grily a příslušenství)

  Nabízíme vysoce kvalitní zahradní pece vhodné pro pečení jak masa, tak např. chleba. Vybrat si můžete přímo osobně v naší kamenné prodejně nebo na e-shopu.

  www.grilex.cz

 2. misinterier.cz

  Podlahářství

  Details (Nábytek, Služby pro dům, byt a zahradu)

  Nabízíme vysoce kvalitní podklady a finální krytiny. Luxusní podlahy, vinily a další krytiny si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší vzorkové prodejně. Vybranou krytinu odborně namontujeme.

  www.misinterier.cz

 3. sektorovy-nabytek.cz

  Bytový nábytek Chrudim, Pardubice

  Details (Nábytek)

  Dodáváme veškerý sortiment bytového nábytku. Nabízíme ložnice, jídelny, dětské pokoje, obývací stěny, sedací soupravy - vždy moderní i stylového provedení. Nechybí ani masivní nábytek.

  www.sektorovy-nabytek.cz

 4. kasperan-strechy.cz

  Realizace střech

  Details (Střechy a příslušenství střech)

  Nabízíme realizace střech. V letité historii naší firmy jsme zrealizovali stovky zakázek v oblasti pokrývačství, tesařství. V současné době Vám můžeme nabídnout realizaci Vaší střechy a souvisejících prací.

  www.kasperan-strechy.cz

 5. nabytek-zidle-shop.cz

  Vestavné skříně, šatny

  Details (Nábytek)

  Navrhujeme a realizujeme vestavné skříně a šatny přesně na míru klienta. Každá skříň je originál. Návrh obsahuje vnitřní vybavení skříně či šatny dle egonomických norem, vizuélní a materiálové zpracování.

  www.nabytek-zidle-shop.cz

 6. atelier-s.cz

  Nábytek pro restaurace

  Details (Nábytek)

  Vyrábíme stylový nábytek pro restaurace. Restaurační nábytek jsme dodávali do restaurací jako jsou restaurace Potrefená Husa, Pizza Coloseum, restaurace Gambrinus.

  www.atelier-s.cz

 7. krbex.cz

  Teplovodní krbové vložky

  Details (Bytové doplňky)

  Prodáváme kvalitní teplovodní krbové vložky s výkonem, které dokáží vytopit i velká sídla, teplovodní krbové vložky vhodné do malých prostorů či teplovodní krbové vložky vhodné do nízkoenergetických staveb.

  www.krbex.cz

 8. palmtech.cz

  Kamenné povrchy

  Details (Zahradní vybavení)

  Kamenné povrchy jsou vhodné jako finální úprava chodníků, okolí bazénů, teras a najdou i další uplatnění v okrasných zahradách. Kamenné povrchy jsou tvořeny směsí kamenných oblázků a jsou nerozebiratelně slepeny speciální pryskyřičnou dvousložkovou…

  www.palmtech.cz

 9. lisnapetlahve.cz

  Lis na PET

  Details (Domácí potřeby a železářství)

  Výhradně zaměřený e-shop na prodej lisu na PET lahve. Nejnižší cena na trhu, kvalitní výrobek. Snadná obsluha. Pohodlně slisujte Vaše starosti s PET lahvemi. Stačí jednoduchý pohyb rukou a PET láhev trvale zmenší svůj objem 5-6 krát!

  www.lisnapetlahve.cz

 10. allami.cz

  Kvalitní poštovní schránky

  Details (Bytové doplňky)

  Nabízíme vysoce kvalitní poštovní schránky různých tvarů a rozměrů, s kvalitními barvami a patinami. Velký výběr kvalitních barev, nejkvalitnějších patin a speciální povrchová úprava zajišťují dlouhodobou životnost.

  www.allami.cz

Links 1 - 10 of total 14