Add Link

Specializované velkoobchody

Catalog » Obchody » Velkoobchod a zprostředkování velkoobchodu » Specializované velkoobchody

Česká republika

 1. ledofm.cz

  Nerezové lednice

  Details

  Prodej, montáž a servisem průmyslových chladicích, mrazicích a klimatizačních zařízení. Naše firma působí v oboru chladicí a klimatizační techniky na českém trhu.

  www.ledofm.cz - Frýdek-Místek

 2. mtek.netstranky.cz

  textilní materiály M-TEK, s.r.o.

  Details (Punčochové zboží, ponožky, Vlna a vlněné výrobky)

  nabízíme textilní materiály pro výrobce ponožkového zboží a punčochového zboží. V nabídce máme bavlněná příze z Itálie, mercerovanou bavlnu, vlněné příze ve směsi s akrylem, elastická vlákna, ovynutá polyamidová vlákna, air jet, ovíjené příze do lemů…

  www.mtek.netstranky.cz - Jihlava

 3. nwa-team01.com

  NWA-TEAM01

  Details (Obchodní zastoupení)

  NWA-TEAM01.com sdružuje partnery multilevelové společnosti NWA. Naším cílem je vytvořit silný tým s mezinárodní působností. Do portfolia produktů patří značky BlueBox, Blue Nature, Animal Deluxe, Apas Vital, Coffee Club, Tex4net, NatuRe-Vita, Dream Scout,…

  www.nwa-team01.com - Semily

 4. koron.cz

  LED produkty, led obrazovky, fotovoltaika, Koron velkoobchod led moduly

  Details

  Koron je dodavatelem LED produktů a technologií pro fotovoltaické systémy. V nabídce naleznete led moduly, led pásky, led lišty, led žárovky, pro výrobu světelné reklamy nebo dekorativní osvětlení, fotovoltaické panely, invertory měniče, pneumatiky.

  www.koron.cz - Brno - město

 5. barta-dily.cz

  Bárta díly - bojlery, kamna, kotle

  Details (Maloobchod se specializovaným zbožím, Velkoobchody)

  Naše firma nabízí náhradní díly pro topení, kotle, bojlery, sporáky, topidla a další, značek jako je Dakon, Karma, Mora, DZD Dražice. Dále zajišťujeme náhradní díly do akumulačních kamen, elektrodíly do sporáků a ostatní varné techniky všech značek.

  www.barta-dily.cz - Trutnov

 6. magmacold.eu

  Pokladní boxy

  Details

  Nabízíme pokladní boxy různých velikostí pro účely velkých i malých obchodů. Vyberte si pokladní box přesně podle Vašich potřeb a představ! Firma Obchodní vybavení s.r.o.

  www.magmacold.eu

 7. lisapmilano.cz

  Lisap

  Details

  Jsme výhradním distributorem profesionální vlasové kosmetiky Lisap pro ČR. Nabízíme barvy na vlasy, melíry, stylingové produkty ( gely, laky, tužidla, vosky, lesky apod.), přípravky pro regeneraci vlasů (šampóny, kondicionéry, masky atd.), permanentní…

  www.lisapmilano.cz - Karviná

 8. VentilatoryZlin.cz

  VENTILÁTORY ZLÍN, Karel Ušela

  Details (Stavební a instalatérský materiál, Vybavení bytu a domu)

  Nabízíme kompletní sortiment stavební vzduchotechniky - ventilátory, mřížky, klapky, hadice, potrubí, difuzory, ventily atd. Dále dodáváme systémy elektrického vytápění - podlahové topení, konvektory, sálavé panely, akumulační kamna, radiátory atd.…

  www.VentilatoryZlin.cz - Zlín

 9. pelzerbaits.cz

  Rybářské potřeby Pelzer

  Details (Hobby a volný čas)

  Rybářské potřeby od firmy Pelzer Vám přináší firma Fishing Specialist. Tradice rybářské německé firmy Pelzer je zárukou vysoké kvality potřeb pro rybáře. Možnost nákupu pro rybářské prodejny i samotné rybáře.

  www.pelzerbaits.cz - Praha 9

 10. sisocz.cz

  Nábytkové kování a zámky SISO

  Details

  Přímý dovozce nábytkového kování a zámků Dánské firmy SISO - Denmark. Nabízíme široký sortiment výrobků, které můžete zakoupit v naší prodejně v Krnově.

  www.sisocz.cz

Links 1 - 10 of total 10

 • 1