Add Link

Stavební průmysl

Catalog » Průmysl a zemědělství » Stavební průmysl

Česká republika

 1. pavelsmutny.cz

  Pavel Smutný, zemní práce

  Details

  Provádíme zemní práce, ruční výkopové práce a teréní úpravy. Vlastníme bagry, nakladače a nákladní auta pro kontejnerovou dopravu, odvoz suti a stavebního materiálu. Provádíme demoliční práce a práce typu výstavba komunikací, pokládka dlažby.

  www.pavelsmutny.cz - Brno - venkov

 2. baumatbrno.cz

  Stavební firma Baumat, spol s r.o.

  Details

  Nabízíme vám veškeré stavební práce v Brně a okolí. V rámci prováděných staveb zabezpečujeme kompletní projektovou přípravu, zateplení, průmyslové stavby a veškerou inženýrskou činnost, související s realizací staveb.

  www.baumatbrno.cz - Brno - město

 3. contimade.cz

  Kontejnery a stavební buňky

  Details

  Česká firma ContiMade se zabývá nejen výrobou, ale také prodejem mnoha různých druhů kontejnerů a stavebních buněk. U nás pořídíte nejen standardní či sanitární kontejnery, v naší nabídce jsou i atypické modely.

  www.contimade.cz - Zlín

 4. vazniky.eu

  Dřevěné vazníky od KarStaK s.r.o.

  Details

  Chcete nosník pro Vaší střechu přesně podle Vašich požadavků a vysoké kvality? Neváhejte a kontaktujte nás na www.vazniky.eu - KarStaK s.r.o.

  www.vazniky.eu - Sokolov

 5. stavo-inzert.cz

  Stavo-inzert.cz - Inzerce stavebního materiálu

  Details (Stavba, Zahrada)

  Inzerce zaměřená na stavbu, dům a zahradu přehledně tříděná do kategorií a lokalit. Naleznete zde vše kolem stavebnictví, stavební materiál, cihly, okna, dveře, stavební techniku, nářadí atd.

  www.stavo-inzert.cz - Brno - město

 6. nastrikovaizolace.cz

  Zateplení Sealection

  Details

  Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti a ve všech oblastech tak předčí doposud používané izolační materiály.

  www.nastrikovaizolace.cz - Frýdek-Místek

 7. praha-stavebniny.cz

  Stavebniny Vimat

  Details

  Stavebniny Vimat Praha 5 – Radotín jsou otevřeny každý všední den a sobotu a najdete zde široký sortiment stavebního materiálu: ocelové profily, SDK desky, profilovou techniku, sádrokartonové podhledy, tepelně izolační materiály – polystyren a minerální a…

  www.praha-stavebniny.cz - Praha 5

 8. domika.cz

  Domika projekční kancelář

  Details

  Projekční kancelář pozemních staveb. Projekty rodinných domu, komerčních a průmyslových staveb. Stavba levných, pasivních a nízkoenergetických domů. Konzultace staveb, prohlídky a posouzení. Rady budoucím stavebníkům.

  www.domika.cz - Mělník

 9. plosab.cz

  PLOSAB s.r.o. – odbahnění rybníků a řek

  Details

  Nabízíme komplexní servis při odbahňování rybníků. Strojní odvodnění sedimentu. Těžba průmyslových kališť, odbahnění rybníků. Zámečnické práce, strojní obrábění, obrážení drážek, svařování (železo, hliník, nerez), stříhání a ohýbání plechů.

  www.plosab.cz - Karviná

 10. bartos-stavby.cz

  Ondřej Bartoš - stavby

  Details

  Výstavba zděných plotů z betonových tvarovek, kamene a cihel. Zpevněné plochy ze zámkové a kamenné dlažby. Provádíme rekonstrukce a asanace dvorků a zahrad. Návrh, studie, projekt, realizace. Praha a střední čechy.

  www.bartos-stavby.cz - Praha 4

Links 1 - 10 of total 13