Add Link

Občanské právo

Catalog » Služby » Advokátní a právnické služby » Advokátní kanceláře, právní poradenství » Občanské právo

Česká republika

 1. jurrex.cz

  Advokátní kancelář Praha

  Details

  Jsme advokátní kanceláří, jejímž cílem je poskytnutí profesionální, kvalitní a rychlé právní služby tak, aby zájmy klienta byly prosazovány maximálně efektivně a rovněž úsporně s vynaložením adekvátních nákladů ze strany klienta.

  www.jurrex.cz - Praha 5

 2. advokat-brno.info

  Advokátní kancelář Mgr. Iva Florianová - Brno

  Details (Obchodní právo, Pracovní právo)

  Advokátní kancelář se sídlem v Brně a pobočkou ve Slavkově u Brna poskytuje právní služby v oblastech práva občanského, obchodního, trestního, rodinného a pracovního. Naše kancelář poskytuje rovněž právní služby v oblasti práva nemovitostí, a to zvláště…

  www.advokat-brno.info - Brno - město

 3. akzc.cz

  Advokát JUDr. Zuzana Císařová

  Details (Obchodní právo, Pracovní právo)

  Právní služby, poradenská a konzultační činnost, odborné posudky, zastřešení ekonomických projektů, právní optimalizace a audity, správa a řízení vnitropodnikových právních záležitostí, smluvní agenda, jednání se státními institucemi a správními orgány,…

  www.akzc.cz - Praha 1

 4. akrk.cz

  JUDr. Jaromír Krutílek - advokát

  Details (Obchodní právo, Pracovní právo)

  JUDr. Jaromír Krutílek – samostatný advokát provozující advokátní praxi od roku 1994 se sídlem kanceláře v Praze 6, zabývající se poskytováním právních služeb zejména v oblasti obchodního, občanského, rodinného a pracovního práva.

  www.akrk.cz - Praha 6

 5. rozhodce.biz

  Rozhodce

  Details (Advokátní a právnické služby, Rozhodčí řízení)

  Nesplácí Vám faktury, dluží Vám někdo peníze, máte hodně dlužníků? Soudy jsou pro Vás příliš pomalé, trvá to dlouho, stojí to hodně času a peněz? Je zde možnost jak Vám pomoci a celou věc vyřešit během zhruba 30 dnů.

  www.rozhodce.biz - Karviná

Links 1 - 5 of total 5

 • 1