Add Link

Ekonomické služby a účetnictví

Catalog » Služby » Ekonomické služby a účetnictví

Subcategories:

Česká republika

 1. jake-james.cz

  Jake&James Accounting s.r.o.

  Details (Poradenské a konzultační služby)

  Pomůžeme vám s podnikáním. Už sedm let klientům zakládáme firmy, vedeme účetnictví a poskytujeme sídla. Soustřeďte se na své podnikání, administrativu a finance nechte na nás. - založeení firmy - prodej ready-made firmy - účetnictví a daňové poradenství -…

  www.jake-james.cz - Praha 1

 2. zalozeni-sro.biz

  Založení s.r.o.

  Details

  Založení s.r.o. a prodej ready-made společností spolehlivě a rychle - to je náplň činnosti firmy Založení s.r.o. Při plánování a založení firmy vám zajistíme konzultace, poskytujeme i následný servis pro majitele obchodních společností.

  www.zalozeni-sro.biz - Praha 3

 3. taxplan.cz

  Účetnictví a daně

  Details

  Firma TaxPlan s.r.o. je specialistou na vedení účetnictví, zpracování všech druhů daňových přiznání, daňové plánování a další činnosti spojené s účetnictvím a daněmi. Dále poskytuje komplexní účetní, daňové a finanční poradenství.

  www.taxplan.cz - Brno - město

 4. spolecnosti-readymade.eu

  Založení ready made s.r.o. společnosti

  Details (Offshore poradenství)

  U nás si můžete zakoupit již založenou s.r.o. (společnosti s ručením omezeným) nebo a.s. (akciovou společnost). Oba druhy společností nabízíme ready made což znamená že jsou společnosti připraveny k okamžitému prodej.

  www.spolecnosti-readymade.eu - Praha 10

 5. tisknurychle.cz

  Fotoobrazy

  Details (Offshore poradenství)

  Zabýváme se velkoplošným a velkoformátovým tiskem. Na podzim roku 2011 jsme z důvodu zkvalitnění servisu našim zákazníkům zakoupili velkoplošnou tiskárnu Mimaki JV33. Fotoobrazy jsou oblíbený produkt z naší nabídky.

  www.tisknurychle.cz - Praha 10

 6. mzdyapersonalistika.cz

  Externí mzdová účtárna

  Details (Mzdové účetnictví, Účetnictví)

  Naše společnost se zabývá externím zpracováním mezd a personalistikou. Mezi naše služby patří kompletní zpracování mezd a personalistiky včetně odvodů, vedení mzdových listů, komunikace s úřady OSSZ, FÚ, ÚP, ZP a další. Docházíme na pracoviště ke…

  www.mzdyapersonalistika.cz - Hradec Králové

 7. ucetnikancelar-ol.cz

  UKOL - účetní kancelář, účetní, daně z příjmu, přiznání k dani

  Details (Účetnictví)

  Naším cílem je zjednodušit firmám a podnikatelům život v oblasti účetnictví a daňové problematiky. Vedeme účetní agendu, zpracováváme účetnictví, daňovou evidenci, účetnictví SBD, SVJ, daňová přiznání

  www.ucetnikancelar-ol.cz - Olomouc

 8. pujcka77.cz

  Půjčky bez registru

  Details

  Nabízíme jen profesionální a seriozní přístup. Ke každé žádosti o nebankovní půjčku bez registru přistupujeme zcela individuálně a vždy se snažíme nalézt to nejlepší řešení šité přímo dle individuálních potřeb klienta.

  www.pujcka77.cz - Plzeň - město

 9. uver4u.cz

  Půjčky bez registru - nebankovní půjčky

  Details (Účetnictví)

  Naše nebankovní půjčky bez registru jsou určené klientům, kteří: Potřebují rychle půjčit peníze. Nesplňují požadavky banky a banky jim odmítají poskytnout nebankovní půjčku bez registru. Potřebují rychle řešit svoji finanční situaci.

  www.uver4u.cz - Praha 1

 10. bleskovapujcka.com

  Půjčky bez registru a poplatku | Nebankovní půjčky

  Details

  Jste v obtížné finanční situaci? Potřebujete rychle peníze - potřebujete nebankovní půjčku bez registru a poplatku? Nabízíme nebankovní půjčky bez registru a poplatku až do výše 5 milionů. Podat žádost o naši nebankovní půjčku je velmi snadné.

  www.bleskovapujcka.com - Praha 1

Links 1 - 10 of total 29