Add Link

Služby

Catalog » Služby

Subcategories:

Česká republika » Praha » Praha 6

 1. vestavene-skrine-ardekor.cz

  AR Dekor

  Details (Bytový nábytek, Nábytek na míru a truhlářské práce, Výroba nábytku)

  Zajišťujeme návrhy i montáž kvalitního bytového nábytku. Nabízíme vestavěné skříně na míru, dětské pokoje i ložnice. Vestavné skříně na míru a zakázkový nábytek dodáváme v široké nabídce materiálů i barevných variant.

  www.vestavene-skrine-ardekor.cz

 2. artgen.cz

  Argten office gallery

  Details (Skladové prostory)

  ArtGen tvoří dvě budovy - devítipatrová budova Art a šestipatrová budova Gen, které společně nabídnou přibližně 23 000 m2 kancelářských a 2 500 m2 obchodních ploch k pronájmu. Obě budovy usilují o získání zelené certifikace LEED Gold.

  www.artgen.cz

 3. hederaspaclinic.cz

  Hedera Spa Clinic s.r.o.

  Details (Masáže)

  O Vaše maximální pohodlí se postarají odborníci z Hedera Spa Clinic s.r.o., kteří Vám pomohou vybrat vhodné procedury a sestavit individuální plán. Používáme pouze materiály a zařízení nejvyšší kvality.

  www.hederaspaclinic.cz

 4. prace-v-jednom.cz

  Práce v jednom

  Details (Ostatní internetové služby)

  Brána do pracovních portálů. Práce v jednom umožňuje prohlédnout nabídky největších tuzemských pracovních serverů jako je prace.cz, jobs.cz, profesia.cz, S-práce a dalších z jednoho místa. Rychle a přehledně.

  www.prace-v-jednom.cz

 5. primaeshop.cz

  Eshop zdarma

  Details (Tvorba internetových obchodů)

  Eshop zdarma snadno a rychle. Mějte i vy kvalitní eshop zdarma do pár minut. Součástí eshopu je i poradenství v oblasti internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávaře eshopu (SEO).

  www.primaeshop.cz

 6. hubnetechytre.cz

  S námi zhubnete bez hladu a stresu

  Details (Péče o tělo, Poradny a krizová centra)

  Naučíme vás jak zhubnout a udržet si váhu trvale. Možnost osobní konzultace, při které nabízíme měření tuků, svalů a vody v těle zdarma. Konzultace i na dálku po internetu. Prodáváme důležitý balíček pro začátek hubnutí - k odkyselení organismu.…

  www.hubnetechytre.cz

 7. vasenotarka.cz

  Judr. Eva Krejcarová, notář

  Details (Notáři)

  kompletní notářské služby Vám na Praze 6, přímo u metra Hradčanská zajistí Vaše notářka JUDr. Eva Krejcarová.Založení společností, závěti, ověřování, předmanželské smlouvy, notářské úschovy, dědictví,

  www.vasenotarka.cz

 8. klempiripetr.cz

  Klempíři Petr - klempíři a pokrývači

  Details (Rekonstrukce střech)

  Opravy, rekonstrukce střech, klempířské a pokrývačské práce, hydroizolační práce, střešní sněhové zábrany, havarijní opravy střech, úklid půdních prostor, drobné opravy střech

  www.klempiripetr.cz

 9. eldeco.cz

  Elektroinstalace ELDECO + revize

  Details (Elektromontáže a elektroinstalace)

  Provádíme dodávky elektro dílů a elektroinstalace vyhříváných okapů, domácích telefonů, přístupových a docházkových systémů, podlahového topení. Zajistíme revize elektroinstalace a elektrických spotřebičů.

  www.eldeco.cz

 10. uklid-nejlevneji.cz

  Úklid - služby | Veselý

  Details (Úklid domácností)

  Uklízení bytů, domů, sklepů, půd i zahrad. Levně a efektivně i s odvozem odpadu. Uklízení bytů, domů, sklepů, půd i zahrad. Levně a efektivně i s odvozem odpadu.

  www.uklid-nejlevneji.cz

Links 1 - 10 of total 17