Add Link

Učebnice a učební pomůcky

Catalog » Vzdělávání a školství » Učebnice a učební pomůcky

Česká republika

 1. penguin-readers.cz

  Penguin-readers.cz - Anglická zjednodušená četba

  Details

  Penguin Readers představuje výsledek práce zkušených lektorů angličtny, kteří poupravili klasická díla světových autorů a vytvořili takzvanou zjednodušenou četbu. Takto poupravené příběhy a romány jsou určeny pro studium anglického jazyka zábavnou formou…

  www.penguin-readers.cz - Praha 7

 2. venturesbooks.cz

  Venturesbooks.cz - učebnice angličtiny pro všechny

  Details

  Venturesbooks.cz je stránka společnosti Bohemian Ventures, která se specializuje na dovoz anglických učebnic Pearson. Učebnice angličtiny Pearson patří mezi celosvětově nejlepší a nejoblíbenější učebnice angličtiny.

  www.venturesbooks.cz - Praha 7

 3. ekonomie.napovi.cz

  Blog o ekonomii

  Details

  Povídání o ekonomii, o problematice rovné daně a dalších problematikách hospodářství. Na blogu naleznete kratší články i navazující seriály.

  www.ekonomie.napovi.cz - Brno - město

 4. anglictinadeti.cz

  Angličtina pro děti hravě

  Details (Děti)

  Zboží zaměřené na podporu výuky angličtiny pro děti zábavnou formou. Bavte se, učte se anglicky a využijte k tomu třeba CD a DVD, hry, stavebnice, puzzle, knihy, učebnice nebo magnetické hračky.

  www.anglictinadeti.cz - Zlín

 5. dejak-osobnosti.webnode.cz

  SEP History - Osobnosti dějin

  Details

  SEP history nabízí referáty a informace k nim zcela zdarma!!! Najdete u nás prezidenty USA, prezidenty československa, vladaře, diktátory, státníka a mnohem více... Těšíme se na Vaši návštěvu a pevně věříme, že Vám náš server ulehčí práci.

  www.dejak-osobnosti.webnode.cz - Plzeň - město

 6. citovanie.co.nf

  Pomocník na bibliografické odkazy

  Details

  Podľa zadaných údajov vytvorí bibliografický odkaz z knihy, zo slovníka, z článku v časopise i v zborníku, internetovej stránky a ďalších elektronických zdrojov do textu seminárky, diplomovky či inej práce i do zoznamu použitej literatúry (bibliografie).

  www.citovanie.co.nf - Šumperk

 7. onlineslovniky.cz

  Online překladové slovníky Millennium

  Details

  Odborný překladový slovník Millennium - angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština je určen pro profesionální překladatele, pro firmy a pro střední a vysoké školy. Nejedná se o translátor ale o odborný slovník na CD nebo on-line.

  www.onlineslovniky.cz - Brno - město

 8. prekladac.net

  Překlad textů i stránek zdarma

  Details (Internet, Tipy, triky a pomůcky na www)

  Potřebujete přeložit text či celou www stránku? Pro rychlý překlad můžete využít Překladač.net který umožňuje zdarma přeložit věty, texty i celé stránky do téměř 50 cizích jazyků.

  www.prekladac.net

Links 1 - 8 of total 8

 • 1