Add Link

Osobní stránky

Catalog » Kultura a společnost » Osobní stránky

Česká republika

 1. mesicek.estranky.cz

  Měsiček a jeho učinky

  Details

  Stranky o měsíčku lekářské jeho pěstování využití v kuchyni. Měsíček neboli nechtík je považována takřka za magickou rostlinu. Zajímavosti o měsíčku. Nechtik.

  www.mesicek.estranky.cz - Zlín

 2. ryze-seta.webnode.cz

  Pěstování ryže u nás.

  Details

  Oryza - Vše o rýži a jejím pěstování. Rýže seta - oryza - je jednoděložní rostliny v původem v asii a africe. Na naší stránce naleznete informace o pěstování ryže, o druzích rýže a dále zajímavosti o ryží a jejím pěstování.

  www.ryze-seta.webnode.cz - Zlín

 3. macesky.estranky.cz

  Maceska a její pěstování.

  Details

  Informace o pěstování macešek a jejich dekorativním využití. Macešky jsou v Česku velmi rozšířenou dekorativní rostlinou. Objevili se u nás v 1é. Století, kvetou hlavně na Na naší stránce o maceškách naleznete informace o druzích macešek, výsevu a…

  www.macesky.estranky.cz - Zlín

 4. lilium.estranky.cz

  Stránečka o liliích a pěstování cibulovin

  Details

  O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích. O pěstování lilií z cibulek a jejich druzích.

  www.lilium.estranky.cz - Zlín

 5. moruse.webnode.cz

  Moruše její pěstování a konzumace.

  Details

  Pěstování moruse. Moruše ze semínek. Využítí produktů z moruše. stranky o moruši a jejím pěstování a využití. Moruše má velmi chutné plody. Několik druhových variant a hodí se i pro pěstování v našich podmínkách.

  www.moruse.webnode.cz - Zlín

 6. ginkgo-biloba.estranky.cz

  Ginko biloba pěstování a využití.

  Details

  Pěstování ginka a jeho využití při léčbě a zkrášlování zahrady. Ginkgo biloba je rostlina, která má široké využítí ve farmacii. Nejvíce se používa pro lepší prokrvení mozku a zlepšení kognitivních procesu bud při zvýšené zátěži nebo ve stáří. Ginkgo…

  www.ginkgo-biloba.estranky.cz - Zlín

 7. vseobambusech.estranky.cz

  Pěstování bambusu a péče o mrazuvzodrné bambusy

  Details

  Stánka pro nadšence pěstování bambusu běžných i bambusů mrazuvzdorných. Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu.

  www.vseobambusech.estranky.cz - Zlín

 8. aloevera-sukulent.webnode.cz

  Aloe Vera aloe pravá

  Details

  Aloe vera neboli aloe pravá tradiční bylinka se zázračnými účinky. Aloe veru je takřka zázračná bylinka. Využití aloe vera je velmi široke a to jak v oblasti léčitelství, tak také v oblastech jako je potrevinářství a další. Aloe vera se přídava do…

  www.aloevera-sukulent.webnode.cz - Zlín

 9. myrta.webnode.cz

  Myrta - myrthus - pěstování a využití

  Details

  Myrta je zelená keřovitá rostlina s využitím v kosmetice a lečitelství. Myrta je tradiční lečebná rostlina. Perfémy z myrty se vyráběli již v době bronzové. Myrta je pěstována pro svou vůni. V lečitelství pro její antibakteriální účinky.

  www.myrta.webnode.cz - Zlín

 10. rakytnik-resetlakovy.webnode.cz

  Pěstování rakytník a jeho využití pří léčbě

  Details

  Informace o pěstování rakytníku a jeho využití při tereapii těla i ducha. Rakytník rešetlakévý - Hippophae rhamnoides bylina využívaná pro lečení celé řady obtíží. Zdravotní učínky jsou široké. Hlavní využité je u plicních a imunitních problemů.…

  www.rakytnik-resetlakovy.webnode.cz - Zlín

Links 31 - 40 of total 62