Add Link

Odborné a řemeslné práce a služby

Catalog » Služby » Odborné a řemeslné práce a služby

Subcategories:

Česká republika

 1. nemcinaplzen.cz

  Překlady němčina Plzeň | Alena Braunová

  Details (Jazykové, překladatelské a průvodcovské služby, Tlumočení, překlad a přepisy)

  Přesné a kvalitní překlady němčiny za dobrou cenu (již od 200, - Kč/ NS). Kvalita zaručena díky certifikátu C1. Dále poskytuji také individuální výuku nebo kurzy němčiny. Němčinu se naučíte rychle a hravou formou. Vše je zaměřeno výhradně na praxi.

  www.nemcinaplzen.cz - Plzeň - město

 2. elektroinstalace-hk.hys.cz

  Elektrikář Hradec Králové

  Details (Elektromontáže a elektroinstalace)

  Vítá vás elektrikář pro Hradec Králové a okolí. Již od roku 2001 poskytuji převážně v Hradci králové a okolí tyto služby: Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí

  www.elektroinstalace-hk.hys.cz - Hradec Králové

 3. retel.cz

  RETEL.cz

  Details

  Autorský a inzertní portál zdarma. Inzerce práce zdarma, katalog firem a řemesel. Staňte se autorem a publikujte své články zdarma. Váš článek získá grafiku a reklamní banner zdarma, sdílení a přední zobrazení na všech stránkách portálu www.retel.cz. V…

  www.retel.cz - Ostrava

 4. razitka-bocek.cz

  Marie Bočková – Výroba razítek do 2 dnů

  Details

  Firma Razítka Boček se zabývá kompletní realizací a výrobou všech druhů razítek. Zajistíme návrh, výrobu kvalitních produktů i dopravu.

  www.razitka-bocek.cz - Opava

 5. chypa.cz

  Instalatérství Chypa, Třebíč

  Details (Instalatéři)

  Instalace voda, topení, plyn. Montáž kotlů a montáž kotelen, dále nabízíme solární ohřev, tepelná čerpadla, podlahové vytápění, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, plynové spotřebiče. Instalace pro průmyslové a administrativní objekty – rozvody požární…

  www.chypa.cz - Třebíč

 6. piskovanesklo.eu

  Pískování skla

  Details (Restaurátoři)

  Naše firma se zabývá uměleckým zušlechťováním skla technologií pískování. Vytváříme skleněné prvky pro interiéry a exteriéry včetně originálních návrhů. V oboru pískování dveřních a okenních výplní, zrcadel, náhrobních desek, reklamních nápisů, dutého…

  www.piskovanesklo.eu - Jičín

 7. proxmi.cz

  Zemní práce Nové Strašecí

  Details

  Společnost Proxmi.cz se sídlem v Novém Strašecí zajišťuje kontejnerovou dopravu, veškeré zemní práce, odvoz suti a odpadu v okolí Novostrašecka, Kladenska a Rakovnicka.

  www.proxmi.cz - Kladno

 8. obklady-dlazby-blazek.cz

  Obklady, dlažby, zednictví - Jaroslav Blažek

  Details (Obkladači a dlaždiči)

  Kompletní obkladačské práce, pokladačské a dlaždičské práce a drobné zednické práce na území Domažlice, Kladno, Praha. Zajišťujeme stavbu krbů a kachlových kamen. Provádíme nové obklady a dlažby, ale také rekonstrukce obkladů a dlažeb.

  www.obklady-dlazby-blazek.cz - Kladno

 9. kovarson.cz

  Kovarson s.r.o.

  Details

  Firma Kovarson je jednou z předních firem tuzemského trhu, která se zabývá instalací automatických kotlů a přestavbou stávajících kotlů.

  www.kovarson.cz - Vsetín

 10. cestinabezchyb.cz

  Čeština bez chyb

  Details (Tlumočení, překlad a přepisy)

  Upravíme a zkorigujeme váš text. Opravíme gramatiku a pravopis. Navrhneme změnu stylistiky. Uděláme typografickou korekturu před tiskem. Profesionálně a za dobrou cenu.

  www.cestinabezchyb.cz - Nymburk

Links 21 - 30 of total 99