Add Link

Odborné kurzy

Catalog » Vzdělávání a školství » Odborné kurzy

Subcategories:

Česká republika

 1. anglictina-testy.onlinejazyky.cz

  Angličtina testy on-line

  Details

  Test online z angličtiny Vám pomůže zdarma zjistit, na jaké úrovni pokročilosti angličtiny dle EU jste a jaké jazykové certifikace můžete dosáhnout. On-line diagnostický test z angličtiny obsahuje otázky v angličtině.

  www.anglictina-testy.onlinejazyky.cz - Hradec Králové

 2. candid.cz

  angličtina - pobytové kurzy

  Details (Jazykové školy a kurzy)

  intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů.

  www.candid.cz - Brno - město

 3. highvoltage.cz

  High Voltage - Školeni, testování a elektro

  Details (Počítačové kurzy)

  Společnost High Voltage s.r.o se zabýva školením v oblasti informačních technologii, testováním, rekvalifikacemi, ale také službami v oblasti elektro a IT

  www.highvoltage.cz - Chomutov

 4. salvoah.sweb.cz

  Programátor

  Details (Počítačové a internetové služby, Ubytování)

  Programování. Kurzy. Doučování - jazyky, matematika, programování. Ubytování - pronájem chaty a chalupy. Vila Filip pro 20 osob, Chata Smrž pro 10 osob, Chalupa Valenta pro 10 osob. Táborsko v jižních Čechách.

  www.salvoah.sweb.cz - Praha 5

 5. logistika.napovi.cz

  Logistika informace

  Details (Počítačové kurzy)

  Blog o logistice, možnosti přepravy produktů, palet a nových metodách ve vývoji tohoto odvětví. Také se dozvíte, jaké v české republice existují logistické firmy.

  www.logistika.napovi.cz - Brno - venkov

 6. cash-net.mypage.cz

  Cash-Net

  Details (Finanční burzy, Internet)

  platící klikačky, jak vydělat na netu, jak vydělat na internetu, jak vydělat, klikačky, klikny, nejlepší klikačky, výdělek na internetu, web job, job na webu, peníze na internetu, prachy na netu, rychlé peníze na internetu, výdělek bez investice, výdělek…

  www.cash-net.mypage.cz - Havlíčkův Brod

 7. praemia.cz

  Praemia - Lidmi měníme Vaší firmu

  Details

  Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pro naše klienty realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy, personální audity, assessment a development centra, proces řízení firemní kultury a evropské projekty.

  www.praemia.cz - Ústí nad Labem

 8. icv.cz

  ICV - Institut certifikovaného vzdělávání

  Details

  Jaká je naše společnost ICV - Institut certifikovaného vzdělávání: Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu. Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů…

  www.icv.cz - Praha 8

 9. cestaduse.172.cz

  Poradna Cesta duše Mgr. Pavla Stoklasová

  Details (Předmanželské a manželské poradny, Psychologické kurzy, Psychologické poradny)

  Privátní terapeutická poradna. Psychoterapie, poradenství, rozvoj osobnosti, sebepoznání, relaxační techniky, asertivita, koučování, supervize sociálních služeb, školení firemní - soft skills - managerské dovednosti, psychologie zákazníka, sestavení týmu,…

  www.cestaduse.172.cz - Opava

 10. kiss-vzdelavani.cz

  Jazyky školení Kiss vzdělávání

  Details (Teambuilding)

  Jsme vzdělávací společnost, která pro Vás poskytuje vzdělávání v oblasti jazykové, odborné, PC, SOFT SKILLS. Výuka je organizována ve firemním prostředí, nebo formou otevřených kurzů pro širokou veřejnost.

  www.kiss-vzdelavani.cz - Ostrava

Links 11 - 20 of total 27