Add Link

Voda, plyn a topení

Catalog » Služby » Opravy a servis » Voda, plyn a topení

Subcategory:

Česká republika

 1. plynari.cz

  plynari.cz

  Details (Plyn - dodávky, rozvod, instalace)

  Plynaři Záchranné technické služby poskytují nonstop plynařský servis v Praze a středních Čechách. Každý plynař ZTS je k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, v případě havárie přijedou v nejkratším možném čase. Instalatéři Záchranné technické služby…

  www.plynari.cz - Praha 8

 2. servisfondital.cz

  Servis Fondital

  Details

  Servis fondital zajišťuje autorizovaný servis plynových spotřebičů značky Fondital. Sjednejte si pravidelný servis ještě před topnou sezónou a nebudete se muset bát, že kotel vypoví službu. Záruční i pozáruční servis.

  www.servisfondital.cz - Praha 5

 3. opravafondital.cz

  Oprava Fondital

  Details

  Oprava Fondital zajišťuje tyto služby. Správný chod plynových kotlů. Rychlou pomoc při havarijním stavu. Poskytujeme náhradní díly. Záruční a pozáruční servis. Čištění plynových kotlů. Montáž nových kotlů.

  www.opravafondital.cz - Praha 5

 4. jirotka.eu

  Servis plynových kotlů Praha

  Details (Dodávky energií a vody, Úklid, údržba a čištění)

  Potřebujete opravit plynový kotel či jen hledáte někoho na preventivní servis a nevíte kam se obrátit? V tom případě doporučujeme navštívit web Jirotka.eu. Kromě jiného zajišťujeme také montáž tepelných čerpadel a solárních panelů.

  www.jirotka.eu - Praha 5

 5. agaservis.cz

  Agaservis Praha - Pohotovost plyn

  Details

  Agaservis Praha, Pohotovost plyn, servis a opravy plynových kotlů renomovaných značek. Opravy a autorizovaný servis plynnových kotlů značky Vaillant, Junkers, Protherm, Viadrus, Mora, Dakon, Buderus, Viessmann, Destila, Therm, Gasex, Waw, Quantum, John…

  www.agaservis.cz - Praha 5

 6. cenikyremesel.cz

  Ceníky řemesel - spolehliví řemeslníci za skvělou cenu

  Details (Stavebnictví, Úklid, údržba a čištění)

  Hledáte kvalitní a spolehlivé řemeslníky za skvělou cenu? Hledáte ceníky řemesel? Zednické práce, sádrokarton, elektrikáři, instalatéři, obkladači, malíři, podlaháři, stavbyvedoucí atd.

  www.cenikyremesel.cz - Praha 2

 7. cisteniodpadu-kanalizaci-brno.cz

  Čištění kanalizace Brno

  Details (Nonstop opravy)

  Čištění odpadů a kanalizace v Brně a celém Jihomoravském kraji. Zajistíme veškeré práce týkající se kanalizace, domovních odpadů a kanalizačních sítí.

  www.cisteniodpadu-kanalizaci-brno.cz - Brno - město

 8. turkott.cz

  Turkott.cz – plynové kotle, podlahové vytápění

  Details (Služby pro dům, byt a zahradu)

  Prodej, montáž, servis plynových kotlů, revize domovních plynoměrů, revize plynu, montáž plynových přípojek a plynoměrů. Prodej, montáž podlahové topení spol. Rehau. Prodej materiálu voda, plyn, topení.

  www.turkott.cz

 9. cisteni-kanalizace-praha.eu

  Čištění kanalizace Praha

  Details (Nonstop opravy)

  Čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou, čištění domovních, dešťových i venkovních odpadů, revize kamerou vč. záznamu DVD, rekonstrukce kanalizace, havarijní služba NON-STOP. Instalatérské práce. Praha a Středočeský kraj.

  www.cisteni-kanalizace-praha.eu

 10. cisteni-kanalizace.name

  Čištění kanalizace Středočeský kraj

  Details (Nonstop opravy)

  Čištění kanalizace pro celý Středočeský kraj a Prahu. Čištění kanalizace v bytech, domech, čištění dešťové i venkovní kanalizace, čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou. Havarijní servis 24 hodin. Revize kanalizace kamerou, rekonstrukce kanalizace.

  www.cisteni-kanalizace.name

Links 1 - 10 of total 10

 • 1