Add Link

Stavebnictví

Catalog » Služby » Stavebnictví

Subcategory:

Česká republika

 1. tesnoststaveb.cz

  Blower door testy

  Details (Byty a rodinné domy)

  Provádíme Blower Door testy staveb, rodinných a bytových domů. Měření vzduchotěsnosti a průvzdušnosti staveb. Poradenství v oblasti vzduchotěsnosti staveb. Jsme registrovaným partnerem pro dotační program Nová zelená úsporám.

  www.tesnoststaveb.cz - Písek

 2. plotyopava.cz

  Ploty, dlažby, terasy

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce, Zemní práce)

  Zabýváme se výstavbou různých typů oplocení a zídek. Realizujeme zpevněné plochy a příjezdové cesty. Stavíme pergoly a zastřešení. Montujeme terasy z dřevěných a WPC profilů.

  www.plotyopava.cz - Opava

 3. kepenktamir.org

  Otomatik Kepenk Tamiri HBK - 0533 711 95 11

  Details (Péče o tělo, Vědecké a technické přístroje a služby)

  Otomatik Kepenk Tamiri HBK - 0533 711 95 11 HBK Otomatik Kepenk Sistemleri - 0533 711 95 11 - 0542 597 36 47 otomatik kepenk, panjur, fotoselli kapı tamir 7/24 acil servis bakım onarım tamircisi. istanbul'da otomatik kepenk tamiri servisi, otomatik kepenk…

  www.kepenktamir.org - Olomouc

 4. simplyinvest.cz

  Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

  Details (Byty a rodinné domy)

  SIMPLY INVEST je společnost, která se specializuje na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb, mezi které patří rodinné domy na klíč, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé dřevostavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků…

  www.simplyinvest.cz - Karlovy Vary

 5. denbraven.cz

  Stavební chemie

  Details (Zemní práce)

  Společnost Den Braven Sealants je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k…

  www.denbraven.cz - Opava

 6. rd-domy.cz

  Ivana Mokrá – Rodinné domy na klíč Zlín – RD Rýmařov

  Details

  Firma RD Rýmařov zajišťuje výstavbu dřevostaveb rodinných domů na klíč. Garantujeme maximální dobu výstavby, a to i u největších domů, maximálně jeden měsíc. Na výběr je jedenáct typových řad domů. Záruka 30 let na konstrukční systém.

  www.rd-domy.cz - Zlín

 7. sp-svec.cz

  Stavební práce - Švec

  Details

  Díky svým zkušenostem jsme schopen Vám nabídnout komplexní dodávky novostaveb a stavebních rekonstrukcí. Provádím rekonstrukce bytových i nebytových prostor, výstavbu nových rodinných domů, zahradní práce jako je např zahradní jezírka apod.

  www.sp-svec.cz - Praha 1

 8. eshoppodlah.cz

  Vinylové a dřevěné podlahy

  Details (Bydlení a zahrada, Stavba)

  Prodej podlahových krytin - vinylové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy či pvc krytiny a koberce. Vyberte i Vy tu správnou podlahy do bytu či dobu. Nabízíme i kompletní realizaci a pokládku podlahy.

  www.eshoppodlah.cz - Zlín

 9. ipodlahy.eu

  Podlahové krytiny

  Details (Bytové doplňky, Nábytek)

  Přehled a nabídka podlahových krytin pro váš dům nebo byt. Provádíte rekonstruci nebo novou stavbu a nevíte jakou podlahu koupit? Nabízíme informace o laminátových, dřevěných, vinylových či korkových podlahách.

  www.ipodlahy.eu - Hodonín

 10. tercom.cz

  TERCOM s. r. o.

  Details

  Předmětem podnikání společnosti TERCOM s.r.o. je provozování velkoobchodu a maloobchodu, stavebnin a vodoinstalačních a topenářských materiálů.

  www.tercom.cz - Cheb

Links 1 - 10 of total 87