Add Link

Služby

Catalog » Služby

Subcategories:

Česká republika » Pardubický kraj » Pardubice

 1. bontext.cz

  Anglické překlady

  Details (Jazykové, překladatelské a průvodcovské služby)

  Poskytujeme komplexní překlady anglických textů do češtiny i do jiných jazyků, kvalitní překlady, a to jak z češtiny i z jiných jazyků našeho portfolia. Na požádání poskytujeme korekturu gramatické správnosti a stylistiky.

  www.bontext.cz

 2. allimedia.cz

  Allimedia.cz - grafika & show & modelky/hostesky

  Details (Grafici a grafická studia, Reklamní agentury, Webdesign)

  Vytváříme kompletní grafické práce vč. webdesignu, domény, hostingu a registrace do katalogů. Zkrátka jakoukoliv grafiku od vizitky po velkoplošný banner. Pořádáme hudební a kulturní akce na klíč či si můžete vybrat z našich již sestavených akcí. Dále…

  www.allimedia.cz

 3. kadernictvikosmetika.com

  Řasy Pardubice

  Details (Masáže a regenerace)

  V našem salonu v Pardubicích prodlužujeme řasy pomocí norkových řas a potřebným materiálem značky Emporio Lasches. Dále nabízíme barvení řas a obočí pomocí barev Refectocil.

  www.kadernictvikosmetika.com

 4. retizkovykolotoc.cz

  Dětský řetízkový kolotoč

  Details (Festivaly, Umělecké a zábavní služby, Zábavní služby)

  Řetízkový kolotoč pro velkou zábavu dětí. Možnost využití: dětský den, narozeniny, den otevřených dveří, slavnosti měst a obcí ale i jakákoliv jiná akce pro děti. Provoz a pronájem atrakce.

  www.retizkovykolotoc.cz

 5. solarium-suncity.cz

  Solária a Prodej solárií Sun City

  Details (Solária)

  Solární studia na klíč – vybavíme Vaše solární studio profesionálními značkami solárií, poskytujeme záruční a pozáruční servis. Solária SunCity - nejširší sortiment solárií v ČR. - Solária a Prodej solárií SunCity

  www.solarium-suncity.cz

 6. taskpool.cz

  Efektivní komunikace přes helpdesk

  Details (Počítačové a internetové služby)

  Helpdeskový systém TaskPool dokáže pracovat s požadavky bez zbytečných prodlev – rychle a efektivně. Díky více způsobům notifikace se nemůže stát, že se na některý požadavek zapomene. Otestujte prostředí helpdesku TaskPool zdarma.

  www.taskpool.cz

 7. pvb.cz

  Foukaná izolace, tepelná i zvuková - PVB spol.s r.

  Details (Stavebnictví)

  Tepelná a zvuková foukaná izolace. Zateplování novostaveb, opravy chybné a nedostatečné izolace všech typů budov, protikondenzační nástřiky v průmyslových objektech. Odhlučnění diskoték, sportovních hal, provozů i nahrávacích studií.

  www.pvb.cz

 8. esdfloor.cz

  ESD floor s.r.o. - vše pro průmyslové podlahy

  Details (Podlahářské práce)

  Specializujeme se na realizaci antistatických, průmyslových, bytových podlah a podlahy do zdravotních zařízení. Provádíme samostatná měření i audity antistatických podlah, již zrealizovaných EPA prostorách nebo nemocnicích a zubních ordinacích. Navrhujeme…

  www.esdfloor.cz

 9. rozvozpce.cz

  Food Taxi Pardubice

  Details (Donášková služba)

  Zajišťujeme pro Vás expresní rozvoz jídel po celých Pardubicích a jejich okolí. V případě, že budete chtít, můžete si jídlo objednat přímo na našich stránkách, které fungují jako e-shop. Veškerý sortiment na jednom místě rychle a přehledně.

  www.rozvozpce.cz

 10. obchod-oliver.cz

  Obchod Oliver - prodej kávy, vína a koření.

  Details (Dárkové zboží, Gastronomické služby, Vaření)

  Prodej čerstvé zrnkové a mleté kávy, instantní kávy všech světových značek, přívlastkových vín od dobrých moravských vinařů a kvalitního koření z celého světa. Všechny produkty rozvážíme na Pardubicku zdarma a nabízíme také dárkové zabalení zboží

  www.obchod-oliver.cz

Links 1 - 10 of total 14