Add Link

Penziony

Catalog » Cestovní ruch » Ubytování » Ubytování v ČR » Penziony

Česká republika

 1. medovil.cz

  Pension Medovil

  Details

  Rodinný pension Medovil nabízí ubytování v klidné části Liberce. Moderně zařízené pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi internetem. Vlastní parkoviště, prostorná zahrada a individuální přístup.

  www.medovil.cz - Liberec

 2. penzion-utrebonskehokola.cz

  Penzion a restaurace u Třeboňského kola

  Details (Apartmány, Ubytování)

  Penzion nabízí levné ubytování v soukromí v Třeboni pro rodiny, cyklisty a lázeňské hosty. Vlastní sociál, sprcha, TV a kuchyň. Ubytování Třeboň nabízí dvůr s pergolou, úschovu kol a restauraci v objektu. Rekreace, koupání, cykloturistika a rybaření.

  www.penzion-utrebonskehokola.cz

 3. cenkovice-uvaclava.com

  Čenkovice ubytování Orlické hory - Penzion, Chata, Restaurace U Václava Čenkovice

  Details (Chaty a chalupy, Ubytování v ČR)

  Orlické hory, Čenkovice, celoroční ubytování na horách, penzion, chata a restaurace U Václava - Čenkovice, Ski areál Buková hora, lyžařské a rekreační středisko Čenkovice. Skiregion Buková hora. Možnost turistiky, cykloturistiky, travní lyžování, horské…

  www.cenkovice-uvaclava.com

 4. penzion-sarka.com

  Penzion U Šárky Ostrava, azyl pro milence

  Details (Ubytování v ČR)

  Penzion pro zamilované, azyl pro milence v Ostravě. Nabízíme příjemně vybavené pokoje, diskrétní prostředí. Součástí penzionu je vybavená kuchyně, obývací pokoj a venkovní posezení na terase. Na vše se můžete podívat ve fotogalerii.

  www.penzion-sarka.com

 5. penzionminor.cz

  Penzion Minor ubytování České Budějovice

  Details (Ubytování, Ubytování v ČR)

  Penzion Minor ubytování České Budějovice Vám nabízí komfortně vybavené pokoje již od 350, - Kč za osobu / noc. Kromě ubytování v klidné části města Vám penzion Minor České Budějovice poskytne také restauraci a uzavíratelné parkoviště. Recepce - penzion…

  www.penzionminor.cz - České Budějovice

 6. penzion-cernyorel.cz

  Penzion U Černého Orla

  Details (Apartmány, Ubytování v ČR)

  Ubytování ve vybavených pokojích nebo apartmánu s wi-fi. K dispozici vlastní welness, sauna, whirlpool a půjčovna kol. Penzion se nachází v centru Třebíče na Vysočině.

  www.penzion-cernyorel.cz

 7. penzion-bambino.cz

  Penzion Bambino - ubytování Třeboň

  Details

  Penzion Bambino nabízí ubytování v klidné části Třeboně. Plně zařízené a vybavené pokoje - vlastní sociální zařízení, kuchyň, televize a WI-FI. Možnost přistýlky. Uskladnění jízdních kol pro hosty zdarma.

  www.penzion-bambino.cz

Links 41 - 47 of total 47