Add Link

Stavebnictví

Catalog » Služby » Stavebnictví

Subcategories:

Česká republika

 1. zatepleni-fasad.eu

  Stavebniny online a zateplení fasád

  Details (Pozemní stavby)

  Stavebniny online, které fungují od roku 2006. Nabízíme kompletní sortiment pro zateplení fasád, zateplování podlah a střech. Zateplení fasád od značek BAUMIT, CERESIT, WEBER, STYROTRADE, ISOVER, ROCKWOOL a dalších staveb.

  www.zatepleni-fasad.eu

 2. vodar-kurenar.x10.mx

  vodar kurenar Košice

  Details (Byty a rodinné domy, Instalatéři)

  Poskytujem vodárske a kurenárske práce v Košiciach a okolí!výmenu stúpačkových ventilov -opravy kanalizácie a odpadov v byt. jadrách -opravy a montáž kúrenia v rodinných domoch -montáž a demontáž kotlov -montáž slnečných kolektorov -výmenu plynových…

  www.vodar-kurenar.x10.mx

 3. drevostavbyhk.cz

  Dřevostavby HK

  Details (Byty a rodinné domy)

  Naše firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů. Naše nabídka zahrnuje rychlé, kvalitní, levné a energeticky nenáročné bydlení. Dle přání zákazníka nabízíme výstavbu kompletního rodinného domu na klíč nebo jen hrubé stavby.

  www.drevostavbyhk.cz - Hradec Králové

 4. agenturabydleni.cz

  Dřevostavby z Vysočiny

  Details (Byty a rodinné domy, Služby pro dům, byt a zahradu)

  Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, montované dvojdomky, zděné domy, drobné podzemní stavby. Program Bydlení pro mladé a seniory, sluneční nízkoenergetický dům. Pořadatel Veletrhu…

  www.agenturabydleni.cz

 5. stavby-riko.cz

  Stavby Riko - stavební, zednické práce a rekonstrukce

  Details (Stavba, výstavba a rekonstrukce, Zednické práce)

  Provádíme veškeré stavební práce a jejich změny, dokončování a odstraňování staveb. Jedná se o zednické a obkladačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader, zateplení fasád, osazení plastových a dřevěných oken.

  www.stavby-riko.cz - Praha - východ

 6. rest-stavby.cz

  REST - Stavební práce

  Details (Rekonstrukce, sanace a asanace)

  Rest - rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební práce, interiéry. V tomto oboru pracujeme již řadu let. Práci odvádíme kvalitně a včas. Jsme ověřená a spolehlivá stavební firma. Vyzkoušejte si nás, nebudete litovat.

  www.rest-stavby.cz

 7. eurodrevostavby.cz

  Euro DŘEVOSTAVBY - moderní a úsporné domy

  Details (Byty a rodinné domy, Stavba, Stavební poradenství)

  Moderní nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč vyráběné prefabrikovanou technologií montovaných dřevostaveb. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč. Stavíme moderní domy, bungalovy, tradiční domy a komerční objekty. Kvalitu naší…

  www.eurodrevostavby.cz

 8. roletky.cz

  Pomůžeme Vám vybrat správnou roletu

  Details

  Podrobné informace o předokenních roletách pro dodatečnou montáž, předokenních roletách podomítkových a nadokenních roletách. Rolety, předokenní rolety, nadokenní rolety

  www.roletky.cz

 9. europroject-engineering.cz

  Technický a stavební dozor pro investory

  Details (Pozemní stavby)

  Europroject engineering je společnost zaměřená na komplexní činnost v oblasti stavebního dozoru, technického dozoru a elektro profesí.

  www.europroject-engineering.cz

 10. hodinovy-manzel-jirka.cz

  Hodinový manžel Jirka z Prahy

  Details (Odborná řemesla)

  Potřebujete něco opravit, nainstalovat, smontovat, vyvrtat, vyřídit apod. Pak volejte hodinového manžela. Je to zručný řemeslník a jeho šikovné ruce si poradí skoro se vším. Hodinový manžel Jirka je z Prahy a rád Vám pomůže.

  www.hodinovy-manzel-jirka.cz

Links 61 - 70 of total 86